Кривий Ріг

«Милий дім» – це приватний пансіонат для людей похилого віку, розташований в Кривому Розі. Ця установа, де люди похилого віку отримують цілодобовий професійний догляд фахівців, увагу і турботу в умовах комфортного домашнього затишку. Трепетна турбота про літніх – є основним завданням «Милого дому».

Особливості пансіонату для людей похилого віку “Милий Дім”

Кожна дочка і син неодмінно бажають, щоб їхні батьки провели свою старість в найкращих умовах, ні в чому не потребуючи, однак, сучасний темп життя часто робить неможливою турботу про власних родичів. Для таких випадків і передбачаються будинку престарілих, де кожна людина зможе спілкуватися зі своїми однолітками і займатися ненудними і корисними справами.

Пансіонат для людей похилого віку в Кривому Розі в порівнянні з іншими будинками для людей похилого віку має такі переваги:

 • забезпечення цілодобової професійної допомоги фахівців
 • надання послуг доглядальниць і медсестер
 • наявність спеціального обладнання для людей з обмеженими можливостями
 • розробка меню харчування під контролем дієтолога з урахуванням всіх індивідуальних особливостей
 • відеонаглядом та охороною території пансіонату
 • сприятлива обстановка і просторі території для прогулянок
 • проведення свят і заходів розважального характеру
 • спілкування з близькими і родичами
 • психологічна допомога людям похилого віку, допомога в адаптації до нового місця проживання

Таким чином, будинок для людей похилого віку «Милий дім» скрасить старість будь-якого дідка.

Персонал пансіонату ретельно підбирається, роботу отримують тільки ті співробітники, які в дійсності володіють усіма необхідними рисами і характеристиками для повноцінного здійснення всіх покладених на них завдань. Обов’язковою вимогою до персоналу є наявність багаторічного досвіду роботи з даною категорією людей.

Процедура оформлення в старий будинок «Милий дім» в Кривому Розі

Процедура оформлення в приватний будинок престарілих набагато простіше, ніж в державну установу, немає необхідності в оформленні великої кількості паперів.

«Милий дім» є приватним закладом, усі послуги якого є платними.

У вартість проживання в пансіонаті включаються витрати за комунальні послуги, харчування, спеціальне обладнання, оплата праці персоналу (дієтолога, психолога, медсестер, доглядальниць, кухарів), затишне оформлення кімнат, проведення святкових заходів.

Основними клієнтами «Милого дому» є:

 • люди, які хочуть жити в комфортабельних умовах разом зі своїми ровесниками
 • бажаючі відпочити
 • особи похилого віку, які не хочуть залишатися самі вдома під час від’їзду родичів
 • літні, що проходять період реабілітації після перенесених захворювань (інсульт, інфаркт, переломи і т.д.)
 • інваліди 1, 2, 3 групи

Люди похилого віку можуть залишитися в «Золотому домі» як на короткий термін, так і на тривалий період часу.

Таким чином, будинок для літніх людей «Милий Дім» забезпечить кожному дідусеві і кожної бабусі гідну старість з ретельної турботою в найкомфортніших умовах.

Приватний будинок для людей похилого віку в Кривому Розі: допомога літнім, лежачим, інвалідам

Чи є у вас можливість повноцінно забезпечити турботою похилого близької людини? Чи є бажання, навички і час, щоб самостійно допомагати йому з гігієнічними і медичними процедурами, забезпечувати правильне харчування, розважати? Відповідь у багатьох випадках очевидний: то реально, тільки якщо повністю відмовитися від своїх справ і особистому житті. «Милий дім» – приватний будинок престарілих Кривий Ріг, який допоможе вашому близькій людині. Ми подаруємо йому турботу і комфорт.

Повноцінний догляд

Де краще старому? На жаль, але в нашому суспільстві звернення до приватних пансіонати досі балансує на межі між особистою відповідальністю, моральною проблемою. Кожен може зробити самостійний вибір:

 1. Найчастіше відвідувати літнього близького. Оптимально, якщо вік і здоров’я дозволяють йому обслуговувати себе самостійно. Але якщо немає?
 2. Взяти його в свою сім’ю. Але в той же час доведеться пожертвувати деякими аспектами комфорту, особистого простору.
 3. Найняти доглядальницю. Однак перелік її послуг обмежений. Вона забезпечить догляд, але не буде піклуватися про дозвілля, розвагах.
 4. Звернутися в будинок престарілих Кривий Ріг – приватну організацію, де створені повноцінні умови для проживання.

Що мається на увазі під цими умовами? Домашній комфорт кімнат. Смачне харчування. Своєчасний медичний контроль і лікарська допомога. Допомога у всьому: від гігієнічних процедур до прогулянок. Контроль за дотриманням правильного режиму. Розваги і дозвілля.

 

Транспортування до пансіонату

5 аргументів «за»

Любити свою справу, усвідомлювати його важливість і відчувати відповідальність – ось що означає догляд за людьми похилого віку. Якщо вас цікавить приватний пансіонат для лежачих Кривий Ріг, ми готові забезпечити для ваших близьких наступні послуги та переваги:

 1. Догляд, лікування. Практично всі літні люди страждають від хвороб і недуг. Тому ми організували цілодобове спостереження, регулярний діагностичний контроль, умови для проходження програм реабілітації.
 2. Персонал з досвідом і знаннями. У місті Кривий Ріг будинок престарілих створений з урахуванням кращих досягнень в галузі геронтології та практики догляду за лежачими людьми похилого віку.
 3. Опіка 24/7. У будь-який момент ми готові задовольнити медичні та побутові потреби людей, надати психологічну допомогу. Створені всі умови, щоб наші гості відчували себе, як вдома.
 4. Враховано всі тонкощі. Харчування – п’ятиразове і з урахуванням дієтичних вимог. Професійне медичне обслуговування. Кваліфікована психологічна і соціальна підтримка. Прогулянки і дозвілля.
 5. Близько завжди поруч. Ви в будь-який зручний момент можете відвідати людини або отримати актуальну інформацію про його стан, потреби.

Впевненість в якісному обслуговуванні

Наш будинок престарілих Кривий Ріг ціни пропонує оптимальні. З огляду на всебічну турботу і підтримку, ви платите за те, щоб близька людина ні в чому не потребував. Це особливо важливо, якщо хвороби або дряхлість привели до того, що людина не може обслужити себе або прикутий до ліжка. У домашній обстановці неможливо врахувати всі його потреби. Тут важливий особливий підхід, навички, розуміння психології людей похилого віку.

У місті Кривий Ріг пансіонат для інвалідів приватного типу може запропонувати професійні послуги, сучасні умови, гарантовану безпеку, всебічну допомогу. Ми робимо все, щоб наші гості відчували себе повноцінними людьми. Вони доглянуті і добре харчуються, під час отримують медичну допомогу. Вони гуляють, багато спілкуються, розважаються. І все це – в затишній, майже домашній атмосфері, в оточенні турботи і шанобливого ставлення.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК