Договір довічного утримання Україна

Договір довічного утримання Україна

Швидше за все, Ви десь чули про документ під назвою «договір довічного утримання», але у Вас виникає безліч різних питань про законність, умови та можливості її підписання? Такий договір-документ, який свідчить про перехід права власності на нерухоме майно вмісту їх господареві після смерті.

За умовами даного документа наша організація забезпечить самотньої літньої людини всім необхідним! Договір довічного утримання в Україні підписується в тому випадку, якщо літня людина є власником житла, на території якого він проживає. Другий підписант договору, тобто ми, бере на себе обов’язки по забезпеченню пенсіонера. Юридично ми стаємо власниками квартири або будинку, але використовувати в будь-яких цілях не маємо права, поки в ній проживає старий чоловік. Літня людина до кінця своїх днів буде з комфортом жити в своїй квартирі, він просто не може її розміняти або продати.

Як правило, довічне утримання необхідно лише одиноким стареньким або стареньким. Але все частіше, в «Милий дім» звертаються люди похилого подружні пари. Умови за договором довічного утримання припускають, що навіть після відходу з життя одного з них, другий продовжує жити в квартирі далі, отримуючи виплати, які передбачаються. Іноді трапляється так, що договір довічного утримання з коштом підписують пенсіонери, у яких є родичі, або навіть діти, але у них немає можливості або бажання доглядати за людиною у віці.

Завдяки договору довічного утримання можна уникнути неприємних і непередбачуваних наслідків, які виникнуть після оформлення дарчої або заповіту. Адже пенсіонер, якому на словах пообіцяли, що в разі підписання дарчої договору за ним будуть доглядати, може виявитися на вулиці відразу ж після підписання такого документа, адже після цього житло переходить у власність до знайомого, родича або зовсім незнайомій людині обіцяв догляд. А завещаніе- ризик для доглядає людини або організації, адже цей документ можна змінити в будь-яку секунду.

Звертайтеся до нас за більш детальною і вичерпною інформацією! Завдяки професійному та уважному персоналу будинку престарілих «Милий дім» багато людей похилого віку стали жити краще і приємніше, щоранку радіючи новому променю сонця і новому дню.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК