«Милий дім» – все для затишного проживання!  Будинок престарілих в Києві «Милий дім»

  Приймаємо постояльців з медичним заключенням

  • Патологія в кровоносній системі.
  • Порушення мозкового кровообігу.
  • Пошкодження і порушення кістки різного ступеня.
  • Віковий розлад особистості.
  • Прогресуюча форма деменції.
  • Порушення капсули кришталика.
  • Злоякісні пухлини.
  • Обмеженість розумових здібностей.
  • Тремтливий параліч.
  • Афективні розлади.
  • Неврастенія.
  • Патологія суглобів.
  • Дистрофічні порушення.
  • Захворювання скелета.
  • Стійкий підвищений тиск.
  • Ураження суглобів.
  • Захворювання ендокринної системи.
  • Ішемічна хвороба серця.
  • Здуття периферичних вен.
  • Обстипація.
  • Нетримання сечі.

  Надаємо послуги:

  1. Постійна увага і надання допомоги літнім пацієнтам.
  2. Подальше відновлення після неврологічної симптоматики.
  3. Комплекс заходів після інфаркту.
  4. Заходи по відновленню рухових функцій.
  5. Реабілітація людей з гіпертонією.
  6. Турбота про людей з недоумством.
  7. Обслуговування пацієнтів з ушкодженнями кісток.
  8. Постійна увага до лежачих хворих.
  9. Переміщення хворого в пансіон.
  10. Консультація фахівців.
  11. Психологічна підтримка.
  12. Організований відпочинок мешканців.
  13. Медичне обстеження.
  14. Допомога в проведенні гігієнічних процедур.

   

   

  Дивіться відеотур по пансіонату

   

  Будинок престарілих «Милий дім» – гідне життя в старості

  Існує думка, що люди похилого віку – це ті, кому далеко за п’ятдесят. У цьому віці у людей знижується інтерес до соціальних, економічних і політичних справах, підвищується ризик до психічних і фізичних розладів. У деяких випадках в силу своєї немічності старі люди не можуть самі доглядати за собою, і їм потрібна стороння допомога. Вони потребують особливої ​​уваги і турботи. Така турбота може бути різного характеру: погодувати людину, надати своєчасну медичну допомогу, проконтролювати прийом ліків, провести гігієнічні процедури. Кожна сім’я, вибираючи догляд для своїх престарілих родичів, спирається на їх потреби. Комусь потрібно просто щоденна увагу, але чимало людей, хто потребує додаткової медичної допомоги. Одним можна забезпечити такий догляд і регулярне медичне обслуговування на дому, іншим необхідно спеціалізована установа. Одним словом, будь-якій літній людині потрібно нашу увагу і турбота.

  Багато з нас з віком потребуватимуть такої допомоги. Для когось підійде доглядальниця з медичною освітою і нечасті відвідування родичів. У будь-якому випадку домашня обстановка найбільш комфортна у всіх відносинах. Але навіть якщо є фінансова можливість доглядати за старіючим родичем будинку, реальність сучасного світу така, що ми часто опиняємося між кругообігом щоденної рутини, вихованням дітей і турботою про близьких. У свою чергу, є ряд хвороб, при яких потрібно цілодобова медична допомога: слабоумство, інфаркти, інсульти, порушення опорно-рухового апарату, реабілітація після тяжких захворювань. Тут може знадобитися цілодобове медичне обслуговування і спеціалізована апаратура, присутність і спостереження кваліфікованого фахівця – все це набагато простіше забезпечити в спеціалізованій установі.

  Пансіонат «Милий дім» вносить свою лепту у формування структури обслуговування і надання високопрофесійної послуги нужденним похилого віку та людям з обмеженими можливостями. Ми з чистим серцем добиваємося того, щоб люди похилого віку отримали реальну можливість ставати енергійними, знайшли захоплення до душі і вірних друзів.

  Пансіонат «Милий дім» – установа, що надає на високому рівні лікарське і індивідуальне обслуговування за старими людьми, яких з певних причин не можуть прийняти в стаціонар, а отримати високоякісний і хороший догляд на дому нереально. Це пацієнти з важкими ушкодженнями, серйозними розладами або потребують реабілітації. У нашому пансіонаті є медсестри з високим рівнем освіти і лікарі, які допомагають відновити функції організму після травми або важкої хвороби. Вони цілодобово перебувають з пацієнтами та надають кваліфіковану допомогу. У пансіонаті «Милий дім» сімейні пари живуть разом в окремій кімнаті. Решта пацієнтів розташовуються по два-чотири людини. Дозволяється привозити з собою домашні рослини, альбоми з фотографіями, книжки, щоб літні люди відчували себе більш комфортно. Цілодобово стежать за здоров’ям і оточують турботою ваших родичів медичні сестри та доглядальниці. В обов’язки медсестер входить залучення пацієнтів до процедур, які призначаються для стабілізації їх фізіологічного і психологічного стану. Спеціаліст по відновленню функцій після травм проводить ряд заходів з фізичної реабілітації. У нашому пансіонаті надається допомога людям з хворобами недоумства. Для неходячих пацієнтів влаштовуються щоденні прогулянки на свіжому повітрі, їх супроводжує працівник пансіонату.

  Пансіонат для людей похилого віку в Києві – це комплекс, який знаходиться за містом і в повному обсязі пристосований для затишного перебування пенсіонерів. У нашому пансіонаті надано весь спектр медичних послуг, а також кваліфікований догляд для літніх, хворих і людей з обмеженими можливостями. Ми забезпечимо відповідну увагу і шанобливе звертання до вашим близьким.

  Вашому літньому родичу необхідна допомога і турбота, але ви не можете впоратися – у вас є можливість звернутися до фахівців.

  Професіонали нашого пансіонату гарантують:

  • Постійна увага.
  • Процедури особистої гігієни.
  • Спостереження за станом здоров’я.
  • Послуги перукаря і майстра манікюру.
  • Цікаві програми для дозвілля.
  • Прогулянки в супроводі.
  • Реабілітація після важких хвороб.
  • Харчування, передбачене дієтою.

  Харчування в пансіонаті «Милий дім»

  Кожен постоялець нашого пансіонату отримує п’ятиразове харчування. Меню складається з урахуванням всіх необхідних мікроелементів в добовій дозі. Обов’язково включення в раціон фруктів і морепродуктів. Наші кухарі використовують лише ніжне м’ясо курки і індички. Мінімальне використання тваринних жирів. Всі продукти добре поєднуються. Мінімальна доза солі. Смажені страви виключені. Приготування відбувається тільки на пару, або страви подаються в сирому вигляді. Фахівці, враховуючи всі вікові захворювання, розробляють спеціальні дієти для кожного пацієнта індивідуально для профілактики і запобігання рецидивів.

  Турбота і увага кожного пацієнта

  З нашою повсякденною завантаженістю і життєвими проблемами ми забуваємо, як потребують турботи і уваги близькі люди. Можливо, їм потрібна підтримка, а ми не можемо приділити належної уваги. Комусь потрібно спеціалізована послуга, а у нас немає таких знань. Доглядати за хворими людьми не так-то просто і надати при необхідності першу медичну допомогу не кожному під силу. Люди в літньму віці стикаються з різними труднощами: ослаблення життєдіяльності, зниження громадянської активності, вони менше рухаються, і у них все частіше виникають проблеми зі здоров’ям. У літніх людей збільшується ймовірність розвитку серцево-судинних хвороб і з’являються проблеми з опорно-руховим апаратом. Виникають такі хвороби, як слабоумство, захворювання ендокринної системи, порушення пам’яті, значне зниження зору і слуху, тому старі люди так потребують турботи і підвищеної уваги. При захворюванні скелетно-м’язової системи літнім потрібна спеціальна допомога у всіх питаннях самообслуговування, що не завжди зручно в домашніх умовах. Приватний пансіонат в Києві надає повноцінне обслуговування за літньою людиною на високому рівні.

  Доброзичлива атмосфера в будинку для літніх людей

  Престарілим хворим людям необхідно живе спілкування, вони часто відчувають себе на самоті, в деяких випадках потрібна підтримка психолога. У нашому пансіонаті організовано комфортабельне проживання для ваших рідних. Колективний відпочинок на свіжому повітрі, цікаві програми для проведення дозвілля і взаємне захоплення – це створює атмосферу дружної сім’ї в пансіонаті. Організовуються яскраві святкові та анімаційні подання.

  Пансіонат «Милий дім» розташовується в красивому і тихому місці, поруч з лісовим масивом, що істотно покращує здоров’я і підвищує настрій у людей похилого віку. Створено наш заклад на базі першокласного таунхауса. Допускається як тимчасове проживання, так і постійне.

  Життя в умовах пансіонату

  Ми не уявляємо собі життя без спілкування з друзями, свят. Сильним і здоровим, нам ніколи задуматися, яке ж нашим літнім родичам. Вони залишаються наодинці зі своїми проблемами, хворобами і часом соромляться попросити у нас допомоги, не хочуть бути тягарем. Подумайте про свою старість. Хотілося б вам опинитися на самоті? Люди живуть соціальною значимістю. У нашому пансіонаті ми прагнемо створити домашню обстановку. Люди продовжують вести активне життя, знаходять заняття за інтересами, душевних друзів, а деякі створюють пари. Загалом, в пансіонаті «Милий дім» в Києві життя вирує!

  Персонал пансіонату для літніх людей

  Тут доглядальниці з золотими руками, вони будуть доглядати вашого родича, є соцпрацівники, які проводять ігри і розважальні заходи, є психологи, які допоможуть зняти емоційну напругу і вирішити ряд психологічних питань. Лікарі завжди оглянуть і уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування (значну перевагу перед чергою в поліклініці). Пансіонат «Милий дім» дає можливість з гідністю зустріти старість.

  Сучасний пансіонат для людей похилого віку

  Пансіонат для людей похилого віку «Милий дім» в Києві в наші дні – це затишний упорядкований особняк. Комфортабельні кімнати, містка їдальня, великий зал для ігор і проведення святкових заходів, є водотерапія, зал для виконання процедур з фізичного відновлення, завжди душевний медперсонал, професіонали в своїй справі. Тут літня людина не залишиться на самоті, йому обов’язково прийдуть на допомогу. Завжди будуть поруч люди, які оточать його увагою і турботою, вислухають і підтримають у важку хвилину. Пансіонат для людей похилого віку в Києві – це упорядкований особняк, де є все для комфортного і затишного життя літніх людей. Опалення за індивідуальним замовленням, кондиціонери – все передбачено, щоб взимку не було холодно, а влітку спекотно. У кожній кімнаті по телевізору. Є кнопки виклику персоналу. У кожному приміщенні проводиться обов’язкова щоденне прибирання та знезараження. Огляд доктором здійснюється щодня, цілодобово присутні медсестри. Душевні доглядальниці допоможуть провести процедури особистої гігієни, одягнутися, зводять в туалет, допоможуть спуститися в ігрову кімнату або їдальню, а тим, хто не пересувається – доставлять їжу до ліжка і нагодують. Соцпрацівник проведе з пацієнтом відпочинок на свіжому повітрі в затишному дворику пансіонату. Пансіонат для людей похилого віку в Києві «Милий дім» – найкраще місце для проведення старості.

  Безпека

  Ми гарантуємо, що вашим близьким буде надано пильну увагу. Пацієнт завжди буде чистим, ситим і в прекрасному настрої.

  Впорядкованість

  У пансіонаті панує приємна атмосфера для комфортного проживання людей похилого віку. Створені всі умови для хворих з порушенням опорно-рухових функцій. Обслуговування висококласними фахівцями і добродушним персоналом. Тут вашому близькій створять всі умови для затишного проживання.

  Персональність

  Для нашого пансіонату кожен пацієнт – це особистість. Ми намагаємося робити все, щоб людина відчувала себе комусь потрібним, значущим і найулюбленішим. Наш персонал сприяє будь-яким починанням пацієнтів. Намагаємося підтримати і допомогти їм в будь-яких бажаннях розвиватися і отримувати нові знання. Надаємо допомогу в приготуванні святкового столу. Влаштовуємо виставку творчості наших підопічних.

  Відкритість

  Визначити літньої людини в пансіонат «Милий дім» не є великою проблемою. На руках треба мати висновок спеціаліста, перелік деяких документів, особисті речі і, звичайно, бажання клієнта. У будь-який час ви можете відвідати свого родича або дізнатися про стан здоров’я пацієнта по телефону.

  Медична допомога

  У нашому пансіонаті надається висококваліфікована медична допомога від найкращих фахівців Києва.

  Гостинність

  У вас є можливість попередньо ознайомитися з нашим пансіонатом, приїхавши в це дивовижне місце. Ви можете особисто познайомитися з лікуючим і обслуговуючим персоналом.

  Обстановка

  Тут завжди панує атмосфера доброти і душевності, взаємодопомоги і радісного настрою. Всі працівники пансіонату досить доброзичливі. Щоб створити атмосферу домашнього комфорту і затишку, організовується вільне проведення часу за інтересами. Сюди входять групові та індивідуальні ігри, активний відпочинок на свіжому повітрі. Запрошуються аніматори, музиканти, просто небайдужі люди.

  Професіоналізм

  Кожен співробітник нашого пансіонату – це фахівець в своїй справі. Висококласні лікарі, сердечні і добродушні доглядальниці. Весь штат працівників освоює спецпідготовку, проходить курси підвищення кваліфікації і тренінги професійного та особистісного зростання. Ми впевнені, що займаємося правильною справою, і виконуємо це професійно.

  Якщо у вас виникли будь-які питання, пов’язані з роботою пансіонату «Милий дім» в Києві, заповніть форму для зворотного зв’язку на сайті, і ми передзвонимо вам в призначений час.

  логотип 7
  Приватний пансіонат для людей похилого віку «Милий дім» бере на себе повну відповідальність за благополуччя своїх постояльців.
  Ми надаємо широкий спектр послуг
  логотип 8

  Побутова опіка

  Регулярне прибирання, приготування смачної, здорової їжі і т. д.

  логотип 6

  Допомога людям з обмеженими можливостями

  послуги доглядальниці: купання, годування, прогулянки, профілактика пролежнів, гімнастика і масаж

  логотип 5

  Медичний догляд

  послуги медсестри, контроль прийому медикаментів, медичний огляд, виклик лікаря, консультація психолога

  логотип 4

  Реабілітація

  після перенесених захворювань і переломів

  логотип 3

  Організація дозвілля

  святкові та культурні заходи, хобі, перегляд фільмів, читання книг, настільні ігри і т.д.

  Обслуживающий персонал «Милого дома» и что входит в их обязанности.
  Менеджери
  Консультування та оформлення клієнтів
  Лікарі
  Надання необхідної допомоги на етапі адаптації
  Покоївки
  Забезпечення чистоти і порядку в приміщеннях
  Медсестри
  Догляд за інвалідами та людьми, які перебувають на реабілітації
  Дієтологи
  Розроблення меню, приготування їжі, сервірування та обслуговування кухні
  Персонал
  Медичний супровід, регулярні обстеження
  Психологи
  Створення сприятливого психологічного клімату   Умови проживання
   Можливе розміщення в 1-4-х місній кімнаті з якісним ремонтом в приємній колірній гамі.
   Всі кімнати мебльовані найнеобхіднішим: шафами, ліжками, тумбочками, стільцями.
   4-х разове харчування в один і той же час щодня; регулярні гігієнічні процедури; денний сон; cестрінскій огляд; дозвілля
   Після консультації та особистої бесіди визначення в пансіонат займе лічені дні. Oстається тільки обговорити порядок оплати і оформити договір.
   Враховано і потреба в особливому оснащенні приміщень для людей з обмеженими можливостями.
   Можливе розміщення в 1-4-х місній кімнаті з якісним ремонтом в приємній колірній гамі.
   «Милий дім» працює за принципом «все включено».
   • вартість комунальних послуг
   • технічне обслуговування будинку
   • ремонт, меблі
   • повноцінне здорове 4-х разове харчування
   • щоденне вологе прибирання
   • регулярна прання
   • проведення розважальних святкових заходів
   • психологічна підтримка
   • послуги медсестри і доглядальниці (опціонально)
   • охорона
   Параметри, що впливають на вартість.
   • кількість місць в обраній кімнаті
   • здатність літньої людини до самообслуговування
   • психічний стан
   • потреба в реабілітації після травми або нападу
   • наявність інвалідності та серйозних хронічних захворювань

   Чим менш самостійна людина похилого віку, тим більші обсяги допомоги персоналу йому будуть необхідні. Цим пояснюється підвищена ціна проживання, наприклад, для лежачих хворих.

   Рассчитать индивидуальную стоимость проживания

    Вік

    Пол

    Самостійність

    Email

    Телефон

    Відгуки наших клієнтів, постояльців і т.п.
    Сергей
    Когда привозили отца, сказали что меню составляют специальное для пожилых людей. Никак не думал, то что в пансионате станут таким образом аппетитно готовить! Когда приезжали проведать, посмотрели как кормят. Нам понравилось, так как приготовлено было "по-домашнему" и борщ и каши...
    Так же на территории почти нету лестниц, так что отцу с больными ногами намного легче передвигаться.
    Вообщем - остался довольным условиями содержания.
    27.10.2019
    Никита
    Отличный дом!!! Хорошее место для проживания стареньких людей где им предоставят домашний уход и уют. В доме, чисто, уютно и тепло. Отдельное спасибо персоналу и руководству дома престарелых, за то чти делают доброе дело!!!!
    27.12.2017
    Алексей
    В то время когда среди людей в сегоднешнем дне распространены суровые нравы и безразличность к людям старшим по возрасту,этот дом живёт и дышит заботой. Очень уютно,пристойно, сервис приятно удивил улыбкой персанала .
    27.12.2017
    Всі відгуки
    ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК