Тернопіль

Коли в родині настає непростий період догляду за старенькими дідусем чи бабусею, особливо якщо потреба в перебуванні доглядає цілодобова, починаються проблеми. Як поєднати кар’єру, престижну роботу або навчання з функціями доглядальниці, кухарі та медсестри одночасно?

Не кожен знає, що вихід все-таки є, це Пансіонат для людей похилого віку в Тернополі. Родичі переживають, чи буде в цій установі рідному літній людині досить комфортно.

Дивіться відеотур по пансіонату в Тернополі

Особливості перебування в пансіонаті

«Милий дім» не розчарує рідних і не змусить їх відчувати докори совісті. Тут годують строго у встановлені години, причому не тільки смачною їжею, але ще і збалансованої по енергетичним потребам. Крім цього, Будинок пристарілих в Тернополі надає такі послуги, в залежності від фізичної та психічної форми старого:

  • медпослуги медсестри, при необхідності – лікаря;
  • повне охоплення побутовими послугами (утримання приміщень у чистоті, приготування їжі, прання і т.д.);
  • інвалідам або знерухомлених мешканцям – послуги доглядальниці (обмивання, при необхідності годування, масаж і т.п.);
  • забезпечення ненудного дозвілля (проведення святкових і культурних заходів, гуртки за інтересами, перегляд фільмів, читання літератури і ін.).

У ситуації, коли за старим нікому доглянути протягом 1 – 2 місяців, Пансіонат для людей похилого віку в Тернополі візьме на себе ці турботи. Не варто хвилюватися, що рідна людина занудьгує, навпаки, він відразу ж вибере собі компаньйона, в деякому роді однодумця, котрий поділяє погляди, з яким приємно поговорити, розповісти про свої молодих літах.

Про персоналі

Транспортування до пансіонату

У приватному Будинку для людей похилого віку Тернопіль співробітники підібрані з такими рисами, як терплячість, милосердя, а навички багаторічного спілкування з контингентом людей похилого віку та професіоналізм забезпечують спокійну, доброзичливу обстановку, поєднуючи ненав’язливу турботу і дотримання особистого простору мешканців.

Важливо і те, що левова частка персоналу має медичну освіту, що дозволяє негайно надати допомогу і знайти оптимальне вирішення проблеми. У прогулянках на свіжому повітрі не обмежені навіть інваліди.

У будинку для літніх людей в Тернополі забезпечують до кожного з мешканців індивідуальний підхід у всіх аспектах проживання. Тут і смачно пригостять, і простежать за прийомом препаратів, побажають добраніч. Бажаючи свого рідного тільки добра і відмінного догляду, молодим варто розглянути варіант перебування старого родича в приватному пансіонаті.

Також Вам буде цікаво читати: https://www.dom-prestarelih.com.ua/ua/cities/harkov

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК