Харків

Чверть населення Харківської області – пенсіонери. Багато з цих людей похилого віку потребують підвищеної турботи, яку не можуть забезпечити рідні і близькі через зайнятість і брак умінь.

Надаємо послуги:

 1. Постійна увага і надання допомоги літнім пацієнтам.
 2. Подальше відновлення після неврологічної симптоматики.
 3. Комплекс заходів після інфаркту.
 4. Заходи по відновленню рухових функцій.
 5. Реабілітація людей з гіпертонією.
 6. Турбота про людей з недоумством.
 7. Обслуговування пацієнтів з ушкодженнями кісток.
 8. Постійна увага до лежачих хворих.
 9. Переміщення хворого в пансіон.
 10. Консультація фахівців.
 11. Психологічна підтримка.
 12. Організований відпочинок мешканців.
 13. Медичне обстеження.
 14. Допомога в проведенні гігієнічних процедур.

допомога літнім людям

Людині в поважному віці потрібне особливе дієтичне харчування, підтримання абсолютної чистоти в будинку, допомога в здійсненні гігієнічних процедур, медичний нагляд (вимірювання тиску, температури, контроль прийому медикаментів, виклик лікаря), регулярне спілкування і психологічна підтримка. І це далеко не повний перелік потреб щодо здорового літнього. Що вже говорити про інвалідів і про тих, кому необхідна реабілітація після перенесеного захворювання, травми або нападу! Допомогти подолати труднощі, поліпшити самопочуття і скрасити найбільш складний період в житті можуть спеціальні пансіонати.

Дивіться відеотур по пансіонату

Зважитися на поселення в будинок для інвалідів і людей похилого віку нелегко й самому літній людині, і його сім’ї. Однак після вивчення переваг проживання в платному будинку для літніх людей зробити цей крок стане набагато простіше. Будинок пристарілих в Харкові «Милий дім» не такий, як похмурі муніципальні установи, які лякають одним своїм виглядом. Це затишне, комфортне місце. У числі його «плюсів»:

Повний побутове обслуговування.

 • Приготування страв, розроблених дієтологом.
 • Проведення всіх елементарних медичних процедур.
 • Відмінні умови проживання: сучасний ремонт, пристосування для людей з обмеженими можливостями і т. Д.
 • Гнучка ціна будинку для людей похилого віку, яка залежить від обраної кімнати і необхідних послуг.
 • Довгострокове або короткострокове проживання.
 • Організація дозвілля: прогулянки, святкові заходи, перегляд кіно, прослуховування музики, читання книг і т. Д.
 • Цілодобова турбота.
 • Уважний персонал, що вміє швидко і ефективно діяти в будь-якій ситуації.
 • Полегшене оформлення.
 • Зручне місце розташування.
 • Можливість частого відвідування рідними.
 • Надання психологічної підтримки.

Транспортування до пансіонату

Будинок пристарілих умови має схожі з умовами проживання в санаторії. Але головне достоїнство, яким володіє пансіонат для людей похилого в Харкові, – це необмежене спілкування. Спільне минуле, схожі інтереси, захоплення, спосіб мислення – все це об’єднує мешканців приватних будинків престарілих. Вони не відчувають себе самотньо, знаходять друзів і спільно борються з недугами і радіють життю. Час проходить в спогадах, жвавих бесідах, спільних хобі, прогулянках і настільних іграх. Радість, яку бачать рідні в очах літньої людини, коли відвідують його, повністю виправдовує вартість будинку для людей похилого віку.

спектр послуг
Крім того, приватний пансіонат «Милий дім» має компактні розміри. На відміну від інших платних пансіонатів, тут на перше місце ставлять не вигоду, а гідний догляд за мешканцями. Невелике число постояльців дозволяє приділити індивідуальне увагу кожному і вчасно надати всю необхідну допомогу. Якість послуг, що надаються контролюється, а персонал підбирається відповідно до високих вимог. Тому літні люди завжди залишаються задоволені спокійним, поважних і душевним ставленням.
обслуговуючий персонал
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК