Про нас

Дом престарелых

«Милий дім» – це не просто платний будинок престарілих. Ця установа, в якому професійний догляд за людьми похилого віку поєднується з справжнім домашнім затишком. Турбота про представників старшого покоління – наше покликання. На відкриття будинку для людей похилого віку в Луганську нас надихнув зарубіжний досвід. В Японії, США, ряді західних країн багато людей похилого віку проживають в комфортабельних приватних будинках престарілих. При цьому вони оточені увагою, за ними ведеться медичне спостереження, а у вільний час до них в гості приходять родичі. Ми хочемо дати і нашим шановним людям похилого віку можливість зустріти старість гідно.

Ми раді повідомити вам, що наші будинки престарілих в Києві, Харкові та Дніпропетровську працюють і чекають своїх постояльців. А також в лютому ми відкриємо нові будинки в Запоріжжі та Одесі. Чекаємо Вас!

Фінансове питання

Будинок для інвалідів та людей похилого віку гостинно відкриває двері перед усіма людьми похилого віку, які можуть за рахунок особистих заощаджень або за допомогою рідних оплатити проживання. У суму включені: комунальна плата, продукти харчування, сучасний ремонт і меблі, спеціальне обладнання, заробітна плата доглядальниць, медсестер, кухарів і т. д. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що вартість проживання виявиться розумною, а ваші гроші витратяться максимально ефективно.

Дивіться відеотур по пансіонату

Хто наші мешканці?

Оформлення в будинок-інтернат для людей похилого віку «Милий дім» спрощено порівняно з оформленням в державні установи. Нам ні до чого довга паперова тяганина, оскільки ми цінуємо свій час і час клієнтів. У числі наших мешканців похилого віку, які:

 • хочуть жити комфортно і цікаво в оточенні людей зі схожими поглядами на життя;
 • бажають відпочити від побутових турбот;
 • не хочуть чи не можуть залишатися на самоті на час від’їзду близьких;
 • відновлюються після перенесеного перелому, інсульту, інфаркту або будь-якого іншого захворювання;
 • є інвалідами 1, 2, 3 групи.

Люди похилого віку можуть зупинитися у нас на короткий проміжок часу або довготривало. Кожному ми гарантуємо індивідуальний підхід і шанобливе ставлення.

Особливості «Милого дому»

В останні роки стали активно з’являтися все нові будинки-інтернати для людей похилого віку інвалідів. Чому серед цього різноманіття варто вибрати саме «Милий дім»?

Ось декілька переваг:

 1. Приємна оку обстановка.
 2. Особливе харчування, розроблене дієтологом з урахуванням потреб людей похилого віку.
 3. Щоденне прибирання, гігієнічна чистота.
 4. Наявність спеціальних ліжок, поручнів та інших пристосувань для людей з обмеженими можливостями.
 5. Полегшення періоду адаптації за допомогою роботи з психологом.
 6. Повний спектр послуг медсестри і доглядальниці.
 7. Цілодобова допомога.
 8. Контроль роботи персоналу, відеоспостереження, охорона.
 9. Святкування всіх подій в класичному стилі, розважальні заходи.
 10. Можливість регулярного спілкування з близькими.

Ви можете отримати детальну консультацію по телефону або в онлайн-форматі, а також відвідати «Милий дім», на власні очі побачити і по достоїнству оцінити наш унікальний підхід. Щиро сподіваємося на приємну співпрацю.

Також Вам буде цікаво: Будинок пристарілих Харків.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК