Дніпропетровськ

приватний будинок для людей похилого вікуУ нашому менталітеті закладено страх перед старінням. Ми бачимо, як знижується якість життя літніх людей, якими самотніми і безпорадними вони стають. Однак у багатьох країнах (Норвегії, Німеччини, Японії, США та інших) ставлення до старості кардинально відрізняється від нашого. Там похилий вік – це етап заслуженого відпочинку і розслаблення. Вся справа в тому, що в цих країнах функціонують приватні будинки престарілих, які надають повний комплекс послуг, необхідних для комфортного життя людей похилого віку Пансіонати для престарілих в Дніпропетровській області використовували зарубіжний досвід як зразок для наслідування.

Дивіться відеотур по пансіонату

Наш будинок престарілих умови намагається створити найкращі, щоб забезпечити місцевим бабусям і дідусям гідну старість. При цьому вартість будинку престарілих чи не завищена, як у більшості платних пансіонатів. Ціна будинку престарілих включає в себе повний пансіон і оплату комунальних послуг. Крім певної фіксованої суми, не буде потрібно більше ніяких внесків.

турбота про мешканців

Що дає своїм мешканцям будинку престарілих в Дніпропетровську?

 1. Відчуття повноти життя за рахунок спілкування та захоплюючого дозвілля, що включає прогулянки на свіжому повітрі, настільні ігри, рукоділля, читання книг, прослуховування музики, перегляд фільмів, веселі свята.
 2. Сучасні, акуратні кімнати в приємній колірній гамі.
 3. Корисне і смачне чотириразове харчування.
 4. Регулярне вологе прибирання.
 5. Комфорт для людей з обмеженими можливостями: поручні, пандуси і т. Д.
 6. Допомога в побутовому обслуговуванні (годування, купання).
 7. Реабілітацію після важких захворювань. У тому числі проводяться: профілактика пролежнів, масаж, легка гімнастика, вивезення на прогулянку.
 8. Медичну підтримку. Наші медсестри в разі потреби ставлять уколи, крапельниці, вимірюють тиск, стежать за прийомом ліків, викликають вузьких фахівців або швидку допомогу.

Будинок для інвалідів та людей похилого віку обов’язково сподобається літній людині. Тут всі живуть дружно, допомагаючи один одному. Саме такий згуртованості і компанії зазвичай не вистачає людям похилого віку найбільше. Вони відчувають себе самотніми, зайвими. Адже молодші родичі не можуть зрозуміти їх настільки, наскільки зможуть зрозуміти ровесники. На принципі групового єдності побудовані багато програм психологічної реабілітації. Душевний стан літніх людей також можна поліпшити таким способом.

Спеціальну установу для літніх

Спеціальну установу для літніх

Спеціальну установу для літніх підійде Вам в тому випадку, якщо людина похилого віку:

 • більше не може самостійно обслуговувати себе;
 • часто залишається на самоті;
 • відчуває брак спілкування з однолітками;
 • хворий і потребує цілодобового догляду;
 • відновлюється після важкої травми або хвороби;
 • залишається один на час відрядження або відпустки родичів.

Під час проживання в платному будинку для літніх людей похилого члена сім’ї можуть відвідувати близькі. Вони мають можливість особисто переконатися в тому, що приватний пансіонат «Милий дім» виконує свої зобов’язання і відповідально, з любов’ю робить свою справу.

 

Спектр послуг

Сучасний і комфортний пансіонат для людей похилого віку в Дніпропетровську

Близько – найважливіші люди. Але неминуча старість і хвороби створюють проблеми. Природне бажання – самостійно огорнути людину необхідною турботою. Однак це не завжди можливо. Заважають відсутність часу, робота, власні турботи. Нереально створити вдома умови для повноцінної медичної реабілітації. У таких ситуаціях варто розглядати приватні будинки престарілих Дніпропетровськ в якості повноцінної альтернативи домашнього догляду.

Приватний пансіонат для людей похилого віку сучасного типу

Будинки для людей похилого віку західного зразка – нове явище для нашої країни. Тут створені домашні умови. Немає нічого спільного з державними інтернатами для літніх. Тут цілодобово піклуються про постояльців, а режим для дозволяє повноцінно жити: гуляти, займатися улюбленими справами, спілкуватися. Але найважливіше: наш будинок для престарілих Дніпропетровськ забезпечує цілодобову турботу. Вона виражається в медичному контролі і всебічної допомоги. Ми не можемо повноцінно замінити родину. Але в плані турботи про здоров’я і комфорт літньої людини нам немає рівних.

Що ми можемо запропонувати:

 • впорядковану територію з зручним простором для прогулянок;
 • збалансоване 5-разове харчування за індивідуальним меню;
 • комфортні кімнати з домашньою затишною обстановкою;
 • регулярний медичний контроль;
 • виконання приписаних медичних процедур;
 • реабілітацію після важких захворювань;
 • професійну психологічну допомогу;
 • гри, спілкування, заняття за інтересами.

Пансіонат Дніпропетровська область відкритий для літніх людей, здатних обслуговувати себе самостійно, для лежачих хворих та інвалідів. Ми можемо організувати постійне перебування вашого рідного людини або тимчасове проживання: поки ви у від’їзді або на період реабілітації після хвороби.

Транспортування до пансіонату

Індивідуальний підхід

Наш приватний будинок престарілих Дніпропетровськ готовий організувати персональні умови перебування. Пропонуємо розглянути варіант поселення літньої людини у нас, якщо:

 1. У нього немає своєї житлоплощі, а ваші житлові умови не дозволяють організувати повноцінний комфорт.
 2. Рідна людина живе далеко від вас, і вже не може себе обслуговувати.
 3. Є необхідність організувати якісну медичну допомогу, реабілітацію або повний догляд.
 4. Вас часто немає вдома, і ви не можете піклуватися про близьку.
 5. Ви не довіряєте приватним доглядальниця, або їхні послуги не покривають всі види потреб.
 6. Людина страждає від нестачі уваги і спілкування.
 7. У близького розвивається хвороба, яка потребує особливого спостереження і догляду (наприклад, деменція).

Більшість старих потребує не тільки в медичній допомозі, а й психологічної підтримки. Особливо це важливо в перші тижні після переїзду в пансіонат: коли людині важливо звикнути до нового середовища. Ми забезпечуємо таку підтримку. Додатково наш гість може спілкуватися з однолітками. Вирішується проблема нестачі спілкування, яку гостро переживають багато людей похилого віку.

Наш будинок престарілих Дніпропетровськ ціни пропонує оптимальні: особливо якщо враховувати великий комплекс послуг. Постояльці пансіонату ні в чому не потребують: персонал забезпечує всі необхідні умови і варіанти відходу. Ви можете приїжджати в гості і переконатися що вашому близькій людині комфортно.

Вибираєте пансіонат? Сумніваєтеся, наскільки правильним буде ваше рішення? Давайте обговоримо всі тонкощі і підберемо персональні рішення. Ми можемо організувати попередню поїздку, відповімо на всі питання і розвіємо сумніви. Ви особисто переконаєтеся, що приватний пансіонат для людей похилого віку – дійсно комфортне місце з домашньою теплою атмосферою.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК