Суми

За кордоном будинку престарілих широко поширені, визначення в ці спеціалізовані установи бабусь і дідусів є звичайним явищем, яке викликає критики або засудження. І в нашій країні поступово така практика стає нормою. Суми стали одним з міст України, в якому відкрито будинок для людей похилого віку в Сумах, що гарантує гідний рівень догляду за вашими літніми близькими.

Далеко не завжди людина зустрічає старість, оточений теплом і турботою родичів, перебуваючи під дахом великої родини. Змиритися з повним самотністю на схилі років для більшості дуже важко, та й вік, і приходять з ним хвороби вимагають спеціального догляду. Справжньою знахідкою в таких випадках є наш пансіонат для людей похилого віку в Сумах, в якому люди похилого віку отримають необхідну турботу і підтримку.

Дивіться відеотур по пансіонату в Сумах

Ми відповідаємо за благополуччя наших постояльців і створюємо такі умови, щоб їх проживання в нашому домі для престарілих в Сумах було максимально комфортно. Гарантуємо, що у нас люди похилого віку отримають професійний догляд, відчуваючи атмосферу справжнього домашнього затишку.

Зверніть увагу – надаються «Чарівним будинком» послуги продумані з урахуванням всіх інтересів і потреб постояльців.

Організм літньої точно так же, як і молодої людини, вимагає їжі, багатої вітамінами і мінералами. Ми забезпечуємо смачне 4-х разове харчування, прийоми їжі проходять строго в спеціально відведений час.

Неодмінна частина щоденного догляду – це регулярні гігієнічні процедури, що підтримують чистоту й охайність.

Денний сон в похилому віці – необхідний відпочинок, який поліпшує загальне самопочуття.

_

Особливості послуг

Природно, ми піклуємося про найцінніше для людей похилого віку – їх здоров’я. Для цього проводяться постійні сестринські огляди, які дозволяють контролювати фізичний стан і вчасно надавати необхідну допомогу.

З віком людина не втрачає однією з основних потреб – спілкування, тому ми тільки заохочуємо це природне бажання, щоб наші постояльці комунікували між собою, заводили нових товаришів і друзів.

Крім того, в пансіонаті для літніх Суми організований якісне дозвілля. Кожен може знайти те, що буде в радість саме йому – перегляд кіно, читання книг, малювання, заняття хобі або настільні ігри.

Будинок пристарілих в Сумах «Милий дім» стане для ваших літніх родичів надійним і затишним вогнищем!

Будинок пристарілих в Сумах: комфортний приватний пансіонат

Піклуватися про літньому родича – значить, оточувати його увагою, забезпечувати своєчасну медичну допомогу, контролювати харчування і режим дня, організувати дозвілля. Чи можуть близькі родичі забезпечити це? Теоретично так, але процес займе багато часу і сил. Але ж є ще свої сім’ї, робота, справи. Приватний будинок для людей похилого віку Суми «Милий дім» пропонує альтернативу. Це цілодобовий догляд, домашній комфорт і турбота про здоров’я.

Повний комплекс послуг

Залишати літньої людини на самоті, наодинці з собою і своїми турботами – не зовсім правильно. Переселяти його до себе, наймати доглядальницю або піклуватися самостійно – не завжди зручно. Шукаєте інші варіанти? Наш приватний будинок престарілих Суми пропонує:

 • повноцінне побутове обслуговування;
 • професійні медичні послуги;
 • психологічну підтримку;
 • розваги та прогулянки;
 • постійний комплексний догляд;
 • цілодобове спостереження.

Максимальний фізичний і психологічний комфорт – до нього ми прагнемо, організовуючи умови для наших гостей. Затишна атмосфера наближена до домашньої: це зручні кімнати без будь-якого натяку на «казенні» лікарняні палати. Це смачне 5-разове харчування відповідно до індивідуальних дієтичними рекомендаціями. Це спільні ігри і розваги, спілкування і правильний режим дня.

Наші переваги

Приватний пансіонат для людей похилого віку Суми дає можливість залишатися на зв’язку з близьким родичем, і при цьому забезпечити йому догляд, якого він заслуговує. Ми приймаємо людей, здатних обслуговувати себе самостійно, а також лежачих хворих і пацієнтів на реабілітації.

Транспортування до пансіонату

Ми не дарма позиціонуємо себе не тільки як будинок для людей похилого віку, а як пансіонат. Вся справа – в обстановці, розташуванні, атмосфері. Літнім людям важливо відчувати себе, як вдома. Вони не хочуть бути відірваними від світу, звичок і улюблених занять. Тому ма піклуємося про них, впроваджуючи ежффектівние рішення в галузі геронтології.

На наш будинок престарілих Суми ціни оптимальні. У вартість включено:

 • проживання;
 • харчування;
 • повне обслуговування;
 • гарантовану безпеку;
 • цілодобову підтримку.

Чи зможе забезпечити весь перелік переваг доглядальниця? Ні. Чи в змозі ви так обслуговувати близького, об’єднуючи це з власними сімейними турботами? Далеко не завжди. Тому наша вартість послуг – це оптимальне значення, враховуючи весь перелік можливостей.

Професійний підхід

На персонал – це досвідчені медики, доглядальниці, психологи, соціальні працівники. В команду увійшли тільки кваліфіковані і досвідчені співробітники, які чітко знають свої обов’язки і відповідально їх виконують. Досить прочитати про будинок престарілих Суми відгуки, щоб переконатися у високому рівні сервісу, медичних та побутових послуг:

 • медсестри забезпечують регулярний контроль показників здоров’я і виконання лікарських приписів;
 • дієтологи і кухарі розробляють індивідуальні меню і готують страви для повноцінного здорового харчування;
 • покоївки стежать за ідеальним порядком у всіх приміщеннях і кімнатах;
 • соціальні працівники та психологи оточують людей допомогою, турботою і підтримкою, дають їм впевненість в собі, забезпечують реабілітацію;
 • охоронці гарантують безпеку на території і всередині пансіонату. У нас безпечно, спокійно і тихо.

Дізнайтеся будинок престарілих Суми адреса на нашому сайті. Ви можете домовитися і попередньо відвідати пансіонат, щоб ознайомитися з умовами. Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці і обговорити індивідуальні питання.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК