Одеса

Стареча деменція, важке відновлення після інфаркту або інсульту, лежаче стан внаслідок перелому шийки стегна або іншої травми, загальна слабкість – все це негативні сторони похилого віку. День за днем ​​доглядати за літньою людиною – велика праця. Потрібні особливі знання, витримка, навички.

До недавнього часу сім’ї людей похилого віку клали своє життя на вівтар турботи про старше родича. Гідних альтернатив самостійного догляду не було. Але часи змінюються. Більше не потрібно жертвувати особистим і професійною діяльністю для догляду за літніми людьми. Всі побутові клопоти бере на себе будинок престарілих, а сім’ї людей похилого віку можуть відвідувати старших рідних і просто насолоджуватися спілкуванням.

Дивіться відеотур по пансіонату в Одесі

У людському суспільстві, як у вулику, кожен повинен займатися своєю справою. Наша справа – турбота про літніх людей, а їх близькі можуть без зайвих тривог виконувати свою роботу. Це зовсім не означає, що сім’ї «кидають стариків». Навпаки, вони дають їм краще життя з цілодобовим доглядом, медичним наглядом і цікавим спілкуванням. Приватні будинки престарілих позбавляють людей похилого віку руйнівних думок про те, що вони є «тягарем». Люди похилого віку будуть раді бачити своїх дітей, коли вони приїжджають в гості, чи не виснаженими і втомленими, а натхненно, енергійними, скучили.

Платні пансіонати «Милий дім» – це установи сімейного типу. До мешканцям тут знаходять індивідуальний підхід, враховувати особливі потреби. Приділити увагу кожному виходить тому, що пансіонат для людей похилого в Одесі – по-домашньому невеличке приміщення, розраховане на обмежене число мешканців. Будинок пристарілих умови проживання має просто чудові: завжди чисті кімнати з акуратним ремонтом, комфортні меблі, поручні і пандуси для інвалідів, територія для прогулянок. А спектр послуг платного будинку престарілих дуже широкий. Він включає:

  • Контроль над дотриманням приписів лікаря.
  • Регулярне вологе прибирання.
  • Здорове і ситне харчування.
  • Організацію розваг.
  • Повний побутове та гігієнічне обслуговування.

У число послуг також входять: прання, зміна постільної білизни, стрижка волосся і нігтів, допомога при купанні, прийомі їжі, супровід на прогулянках. А санітари і медсестри в разі необхідності можуть надати першу допомогу, поставити укол або крапельницю, здійснити профілактику пролежнів, змінити памперс і т.д.

Транспортування до пансіонату

Пансіонати для престарілих в Одеській області ретельно підходять до підбору персоналу. Співробітники будинку для інвалідів та людей похилого віку «Милий дім» – відповідальні люди, які поважають людей похилого. Більшість працівників мають медичну освіту. Плинності кадрів в приватному пансіонаті немає. Тому людям похилого віку не доводиться часто заново звикати до нових «особам».

Ціна в будинку для літніх людей прямо пропорційна кількості послуг, що надаються. І, чим менш самостійна літня людина, тим вище вартість в будинку для літніх людей. Але в підсумку грошова сума буде не більша за ту, яка витрачалася б в домашніх умовах на послуги доглядальниці, якісні продукти, оплату «комуналки» і т.д.

При цьому проживання в пансіонаті має величезну перевагу перед життям будинку – контакт з іншими людьми, відсутність ізоляції. Мешканці будинку престарілих ведуть активне життя: спілкуються, грають в настільні ігри, роблять зарядку, займаються рукоділлям, малюють, спільно танцюють, слухають музику, дивляться фільми і телепередачі, читають книги, відзначають всі свята. Цікаве дозвілля допомагає знову відчути радість життя і навіть трохи помолодшати.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК