Кіровоград

Коли настає осінь життя, людям хочеться душевного тепла і постійної турботи. Але, часом, це буває дуже складно забезпечити через те, що діти нескінченно зайняті. І тоді на допомогу приходить пансіонат для людей похилого віку, один з них знаходиться в місті Кіровограді.

Цей заклад не випадково називається «Милий дім», бо в ньому працюють приємні люди, що створюють для Вас комфорт і відрізняються незвичайною добротою і терпінням.

Дивіться відеотур і огляд нашого пансіонату

Люди похилого возрастабудут задоволені, якщо Ви визначите їх до нас. Повірте, Ваші близькі будуть під постійним високопрофесійним наглядом наших фахівців, які регулярно проведуть сестринський огляд, виконають гігієнічні процедури.

Персонал будинку для людей похилого віку в Кіровограді прекрасно доглядає також за людьми важку недугу. У таких випадках запрошують доглядальницю, погодують, повезуть на прогулянку, зроблять масаж або гімнастику.

У виняткових випадках в наш заклад можна помістити своїх літніх родичів на період відновлення після важкої хвороби, лікування або операції. Ми упевнені, що процес одужання пройде набагато ефективніше і швидше.

Клієнти пансіонату для престарілих в Кіровограді мають можливість отримувати чотириразове збалансовану повноцінну їжу одноразово щодня, що важливо цього періоді життя. Надцінним є постійне денний сон, здатний відновити життєві сили.

Транспортування до пансіонату

Пренепременно, Вам сподобається та дозвілля, який наші працівники готують з особливою ретельністю, продумуючи всі заходи. Пацієнти будинку престарілих в Кіровограді, із задоволенням дивляться улюблене старе кіно, читають книги, малюють, грають в настільні ігри, мають хобі до душі (в’язання, вишивання, розгадування кросвордів, теніс, танці, плетіння з лози і т.д.). Такий відпочинок не тільки допомагає розвіятися, відволіктися від хвороб, але і прекрасно розвиває пам’ять і творчі здібності.

У нашому пансіонаті працюють досвідчені психологи, які допоможуть дідусям і бабусям пережити розставання з будинком і звикнути до нових умов. Крім того фахівці-психологи вміло займаються з людьми з хронічними захворюваннями, дають можливість позбутися від їхніх численних страхів, переживань, нервових зривів.

Переконані, що, звернувшись в будинок для людей похилого віку в Кіровограді, Ви не пошкодуєте і Ваші найближчі будуть задоволені. Ми відкриті до співпраці!

Також Вам буде цікаво: Будинок пристарілих в Харкові

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК