Запоріжжя

Кваліфікований догляд за близькими

Сімейні цінності – це, безсумнівно, добре і похвально, однак іноді доводиться боротися зі стереотипами і в цьому питанні теж. Наприклад, чомусь прийнято засуджувати тих, хто поміщає своїх літніх родичів в пансіонати для людей похилого віку. А між тим, це, скоріше, прояв турботи, ніж ознака байдужості. Так, платний будинок престарілих в Запоріжжі «Милий дім» отримав свою назву заслужено: все його підопічні стверджують, що знаходитися тут їм нічим не гірше, ніж удома.

Дивіться відеотур по пансіонату

У чому головна відмінність хорошого закладу для літніх людей і послуг, наприклад, доглядальниці? Насправді, всіляких нюансів багато, але на перший план виходить головний з них: можливість повноцінного спілкування осіб похилого віку між собою. Адже психологи не приховують, що з віком людям стають потрібні не стільки якісна турбота і смачне харчування, скільки можливість спілкуватися, згадувати прожите, ділитися з кимось своїми спогадами.

Як правило, першими пансіонат для людей похилого віку в Запоріжжі відвідують родичі наших майбутніх підопічних, часто все ще сумніваються у вірності вибору, який вони зробили, і хвилюються за долю своїх близьких. Приємне враження на них справляє та воістину домашня атмосфера, яка у нас незмінно панує: всі постояльці доглянуті, їх регулярно оглядають медичні працівники, вони отримують повноцінне харчування і можуть за своїм вибором і бажанням проводити дозвілля.

На окрему увагу заслуговує персонал нашого будинку престарілих Запоріжжя. Наші співробітники мають досвід спілкування з особами похилого віку, і всі вони вважають роботу тут своїм покликанням, що незмінно відчувають на ставленні до себе всі наші підопічні. Гігієна приміщень – це обов’язкова процедура, що проводиться кожні кілька годин, що дозволяє утримувати все в ідеальному порядку. Ну а гігієнічні процедури для підопічних пансіонату для людей похилого віку Запоріжжя в обов’язковому порядку здійснюються щодня, якщо за медичними показаннями немає іншої необхідності.

Інші нюанси нашого розпорядку також сприяють тому, що наші клієнти не відчувають відірваності від будинку: чотири рази на день вони харчуються справжньою домашньою їжею, а у вільний час можуть вибирати собі заняття «для душі» з величезного переліку, який пропонує персоналом нашого будинку престарілих в Запоріжжі .

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Запоріжжі: новий погляд на догляд за людьми похилого віку

Коли рідний літня людина хворіє або мучиться від нестачі спілкування, – йому потрібно допомогти. Але якщо судити об’єктивно, не у кожної сім’ї є час і можливості для цього. Об’єктивно кажучи, щоб доглядати за близьким, потрібно відмовитися від роботи і від більшості особистих справ. Але є альтернативи. Приватні будинки престарілих Запоріжжя забезпечать старих всім необхідним. Наприклад, пансіонат «Милий дім» оточить таких людей турботою, подбає про здоров’я і дозвіллі.

Як допомогти близькій людині похилого віку?

Ми розуміємо, що в рамках національних стереотипів звернення в будинок для людей похилого віку – важке рішення. Але треба відрізняти державні і приватні заклади, організовані на основі успішних західних прикладів. Оцініть всі за і проти самостійно:

  1. Якщо старий «на ногах» – ви можете частіше приходити в гості, спілкуватися, проводити час. Але все одно більшу частину дня людина буде на самоті.
  2. Хворого або слабкого літнього родича можна переселити в свою сім’ю. Однак чи буде вам і вашим близьким на 100% комфортно?
  3. Звернутися до послуг доглядальниці. Вона забезпечить комплекс необхідних процедур, але не замінить психолога, не зможе дати людині все, що потрібно.
  4. Перекласти рідну людину в приватний будинок престарілих Запоріжжя. Тут його оточать повноцінної турботою, допоможуть адаптуватися до нових умов, заново знайти себе, поліпшити здоров’я.

У нас по-домашньому комфортно. Ми навмисно створювали таку обстановку, щоб уникнути схожості з лікувальним закладом. У штаті є медичні та соціальні працівники, психолог, дієтолог, досвідчені кухарі. Наші гості отримують своєчасну всебічну підтримку, необхідний комплекс медичних послуг. Вони гуляють, займаються улюбленими справами і спілкуються. Багато хто після переїзду відчувають себе краще – і в плані здоров’я, і ​​з точки зору психологічного комфорту.

Транспортування до пансіонату

Чому варто вибрати пансіонат для людей похилого віку?

У Запоріжжі будинок престарілих нового зразка – це красивий котедж, в якому створені безпечні комфортні умови для людей похилого віку. Він знаходиться далеко від промислових підприємств, тому його гості можуть багато гуляти і дихати свіжим повітрям. А персонал піклується, щоб гості отримували всі необхідні переваги.

Лікування і догляд

У зрілому віці у людини майже завжди виникають проблеми зі здоров’ям. Тому у нас цілодобово чергують медсестри, а основні показники ми контролюємо щодня. Є можливість для виконання лікарських приписів і проходження курсів реабілітації.

Досвідчений персонал

Приватний будинок для людей похилого віку в Запоріжжі об’єднує професіоналів і дбайливих людей. Всі співробітники, що працюють у нас, мають досвід в сфері геронтології. Ми вибираємо співробітників також і за моральними якостями. Це урівноважені, доброзичливі люди.

Догляд та допомога

Якщо наш постоялець не може обслужити себе – не проблема. Співробітники допоможуть з усіма необхідними справами і гігієнічними процедурами. Психолог проведе курси реабілітації, допоможе впоратися з більшістю проблем. Є можливість спілкування, заняття хобі та спільних розваг.

Комфорт і харчування

Наш пансіонат для людей похилого Запоріжжя – це новий будинок із затишною обстановкою в кімнатах і приміщеннях. Гості отримують 5-разове харчування за індивідуальними меню. Дієта розробляємо з урахуванням віку, показників здоров’я, особистих переваг постояльців.

Можливість для приміщення

Ви можете приїжджати в гості, коли зручно. У нас є умови для зустрічей і прогулянок. Ви завжди можете дізнатися актуальну інформацію про стан близької, ознайомитися з умовами його проживання.

При всіх перевагах будинок престарілих Запоріжжя ціни пропонує оптимальні. За цю суму ваш близький отримує всі необхідні послуги і види допомоги. Ми подбаємо про його здоров’я, розвагах, фізичному і моральному комфорті.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК