Житомиp

Насичений сучасний ритм життя диктує свої правила і так мало часу залишається не тільки на відпочинок, але і на те, щоб приділити його на піклування своїх родичів. Будинок пристарілих Житомир «Милий дім» – це забезпечення постійного догляду, регулярного графіка, турботи, проведення дозвілля, а також обов’язкова кваліфікована медична допомога.

Ввічливий персонал бере на себе завдання, метою яких є почуття максимального комфорту кожного мешканця. Адже найбільшим страхом літньої людини є самотність, від якого можна позбутися перебуванням в такому будинку для літніх людей. Важливо відзначити, що Пансіонат для престарілих Житомир не є звичайним будинком для людей похилого віку, який всі ми можемо уявити на підставі телепередач, новин, в яких показують такі будинки не в найкращому світлі.

Дивіться детальний відеотур по пансіонату

Догляд цілодобово

У будинку для літніх людей в Житомирі пропонуються оптимальні умови перебування, що включають цілодобовий догляд, турботу, мед допомогу при необхідності.

4-х разове смачне харчування

Графік повноцінного харчування дозволяє кожному гостю здійснювати прийом їжі в конкретний час. Згідно потребам в індивідуальних випадках може бути забезпечено дієтичне харчування для літньої людини.

Сестринський огляд

Проводиться сестринський огляд, а при потребі надається огляд кваліфікованим лікарем в пансіонаті для людей похилого віку Житомир. При виникненні або наявні проблеми зі здоров’ям здійснюється догляд за постояльцем, а також проводяться всі необхідні маніпуляції і процедури.

Гігієнічні процедури

Надається повноцінний гігієнічний і косметичний догляд за людьми похилого віку. Так само як умивання, купання, стрижка нігтів, волосся.

Транспортування до пансіонату

Сон і дозвілля

Кожен постоялець є можливість поспати вдень, а також за бажанням зайнятися хобі або улюбленим заняттям. Будинок пристарілих в Житомирі пропонує таке проведення часу, як читання книг, настільні ігри, перегляд фільмів, малювання, спілкування.

Що стосується проживання інвалідів, то для них передбачено особливий догляд за сучасними методиками. Спеціально обладнані палати з широкими прорізами для дверей, пандуси при вході в приміщення, приємна для прогулянок територія і багато іншого забезпечують максимальний комфорт проживання тут.

Подбайте про фізичний і психологічний благополуччя своїх рідних літніх людей і вони зуміють гідно зустріти старість.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК