Чернігів

Рішення про оформлення свого літнього родича в пансіонат для людей похилого віку виявиться для кожного непростим. Нерідко воно навіть супроводжується постійним докором сумління. При цьому літні люди також можуть нелегко перенести такі серйозні зміни в їхньому житті.

Після того, як гість сам бачить, які умови проживання та догляд його чекає, всі сумніви можуть тут же розвіятися. Це можливо якщо ви звернулися в Будинок пристарілих Чернігів під назвою «Милий дім». Саме тут догляд і моральна підтримка буде на високому рівні.

Дивіться відеотур по пансіонату в Чернігові

Природно, нікуди не дітися від періоду адаптації до нових умов, який необхідно пережити при будь-яких змінах. Все ж такий процес проходить безболісно і досить швидко завдяки створеній невимушеній і цілком комфортній обстановці. Пансіонат для престарілих Чернігів допомагає не просто із зручністю розміститися, а й завести нові знайомства, знайти спільну мову з рівними за віком людьми. Це в сукупності з допомогою психолога і затишною обстановкою дозволяє швидко адаптувати в нових умовах.

Родичі завжди можуть прийти до своїх рідних, забезпечивши їм додаткове спілкування і турботу. Будинок для престарілих в Чернігові є невеликим пансіонатом, в якому приділяється максимум уваги кожному проживає, надаються ідеально чисті умови перебування та підтримується порядок. Тут надається професійний догляд за людьми похилого, вдало поєднував з непідробним домашнім затишком.

У пансіонаті для людей похилого віку в Чернігові можна розміститися в кімнатах від 1 до 4 постояльців. Кожне приміщення має хороший ремонт, виконаний в сприятливій ненав’язливою колірною гамою. У кімнатах є необхідний меблевий набір – шафи, ліжка, стільці, тумби. Не можна не сказати і про приміщення для літніх людей інвалідів, для яких передбачені поручні, пандуси, спеціальні ліжка, а також поручні в санвузлах.

Для прийому їжі і з метою заняття улюбленими справами мешканці збираються в їдальні і холі пансіонату, де вони проводять найбільше часу. Будинок пристарілих в Чернігові пропонує смачне харчування чотири рази на добу, гігієнічні та косметичні процедури, сон, огляд медсестрою, а також дозвілля.

Для лежачих постояльців і хворих, які не можуть повноцінно самі пересуватися, буде надана допомога персоналу. Крім цього ведеться ретельне спостереження над ними, а також контролюється припис доктора.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Чернігові: комфортне проживання

Бувають неминучі ситуації: наприклад, коли потрібно організувати нагляд за хворим в похилому віці, а у рідних людей немає для цього ні умов, ні часу, ні можливостей. У таких випадках актуальний приватний будинок престарілих «Милий дім» Чернігів. Це самий зручний і практичний варіант – в порівнянні з самостійними спробами догляду або наймом доглядальниці.

Переваги перебування в пансіонаті

Якщо для вас актуальна ця тема, і ви шукаєте приватні будинки престарілих Чернігів, ми з’ясуємо кілька тонкощів перебування гостей в таких установах. По-перше, тут цілодобово чергує кваліфікований персонал. Він в будь-яку хвилину надасть необхідну допомогу. По-друге, тут якісно реалізують програму медичної реабілітації після важких захворювань, включаючи інфаркти та інсульти. Інші переваги:

 1. Тепла домашня атмосфера, комфортне проживання та можливість знайти співрозмовників за своїм віком та інтересами.
 2. Щоденний медичний контроль основних показників (тиск, температура, рівень цукру і т.п.).
 3. Повноцінний догляд: допомога з вчиненням гігієнічних процедур, інші види необхідної підтримки, в залежності від стану людини.
 4. Якісне 5-разове харчування: повноцінне і відповідне персональним дієт. Раціон становить дієтолог пансіонату на підставі віку, діагнозів, стану здоров’я.
 5. Прогулянки, спільні розваги, можливість для занять улюбленим хобі, ігри та інші варіанти проведення часу.
 6. Правильний режим дня, що дозволяє проводити ефективну реабілітацію і підтримувати здоров’я на нормальному рівні.
 7. Допомога психолога: реабілітація, підтримка, робота над стабілізацією емоційного стану.

При всіх зазначених перевагах будинок престарілих Чернігів ціни пропонує оптимальні. У вартість входять всі перераховані послуги, можливість проживання в затишних, майже домашніх умовах, повноцінна і всебічна турбота про вашому близькій людині.

Транспортування до пансіонату

Причини для звернення

Наш пансіонат для інвалідів Чернігів приймає літніх людей на постійне або тимчасове перебування. Ми практикуємо індивідуальний підхід і допоможемо оптимальні рішення в будь-якої особистої ситуації. Рекомендуємо розглянути варіант поселення в нашому пансіонаті, якщо літня людина:

 • живе сам і в силу віку не може повноцінно забезпечувати свої потреби;
 • потребує постійного нагляду через стан здоров’я або розвиваються захворювань (наприклад, деменції);
 • є лежачим хворим, інвалідом, і організувати домашній догляд за ним складно;
 • потребує повноцінного реабілітаційному курсі після перенесених важких захворювань, травм, операцій;
 • вимагає догляду і нагляду на період тимчасового від’їзду членів сім’ї.

Комфорт і домашнє тепло

Ситуації можуть бути різні, але для кожної ми запропонуємо персональні рішення. На будинок престарілих Чернігів ціна буде залежати від варіанту поселення, періоду перебування, необхідних послуг. Рекомендуємо звернутися для особистого обговорення і прорахунку варіантів вартості. Ви можете приїхати і особисто ознайомитися з умовами проживання в пансіонаті.

Пріоритети для нас – хороший фізичний і психологічний стан гостей. Створені умови, послуги і зусилля персоналу спрямовані на поліпшення цих двох факторів. Ми піклуємося про всі гостях так, щоб вони відчували домашнє тепло. Дізнайтеся будинок престарілих Чернігів контакти на нашому сайті і звертайтеся, щоб обговорити всі питання. Почитайте відгуки, щоб переконатися в нашому відповідальному ставленні до виконання обов’язків.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК