Чернівці

Багато людей панічно бояться старості. Їм здається, що вони вже нездатні працювати і відчувають певні незручності через своїх численних хвороб і нездужань. Особливо важко одиноким людям, їм часто буває сумно від того, що про них нікому піклуватися. Але Ви даремно засмучуєтеся: Вам на допомогу прийдуть співробітники пансіонату для людей похилого віку Чернівці. Це сучасний центр, призначений для одиноких та хворих людей, яким необхідно тактовне спілкування, професійний медичний догляд і впорядкованість. Для літніх людей все це є найважливішою умовою нормального життя.

Дивіться відеотур по пансіонату в Чернівцях

Працівники нашого закладу всіляко намагаються запропонувати максимально сприятливі умови проживання. Вони віддають всі сили, щоб створити неповторний приємний затишок в кімнатах, де проживають люди похилого віку, наблизивши його до звичного домашнього, влаштувати їх щоденний побут. І тоді у пацієнтів будинку престарілих Чернівці з’явиться надія на гідну старість.

У нас працюють прекрасні психологи, які володіють особливими знаннями і вміннями спілкування з людьми похилого віку.

Крім того, ми забезпечуємо Вам регулярний сестринський огляд (вимір тиск, прийом медикаментів, виклик лікаря) і гігієнічні процедури. Якщо Ваш родич потребує особливого догляду, ми надамо йому послуги доглядальниці, яка зможе його годувати, купати, гуляти, виконувати інші необхідні процедури.

Пацієнти пансіонату для людей похилого віку в Чернівцях мають обов’язковий денний сон, допомагає відновити сили і просто спокійно відпочити.

Професійні дієтологи будинку престарілих в Чернівцях турбуються про якісну їжу для наших пацієнтів. Люди похилого віку, які проживають в нашому закладі, мають щоденне систематичне чотириразове харчування, розроблене з урахуванням вікових особливостей клієнтів.

Транспортування до пансіонату

У професійне обслуговування замовника входить організація активного дозвілля. Ним займаються наші фахівці. Вони враховують, що люди похилого віку мають свої смаки й уподобання. Ми підтримуємо хобі наших пацієнтів і створюємо умови для їх різноманітного проведення часу: пропонуємо улюблені фільми, книги, настільні ігри і т.д.

Для клієнтів будинку престарілих в Чернівцях є гнучка система оплати з урахуванням їх індивідуальних вимог.

Звертайтеся і ми обов’язково Вам допоможемо. Ваші родичі будуть мати хороший догляд і затишне житло.

Також Вам буде цікаво читати: Будинок пристарілих в Харкові

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК