Рівне

Чимала частина населення – це люди похилого віку, які потребують турботи, догляду, іноді і особливих умов. Згідно зі статистикою кожен 5-й літній самотній, багато з яких ще не можуть з певних причин подбати про себе. При цьому потрапити в будинок престарілих Рівне державного типу може не кожен, так як найчастіше бракує місць для всіх, хто потребує.

Дивіться відеотур по пансіонату в Рівному

Пансіонат для людей похилого віку в Рівному з домашньою атмосферою

Вибір пансіонату для перебування людей похилого віку буде кращим рішенням даного питання. Переваг такого вибору є чимало. Це умови перебування, які виявляться на порядок краще в порівнянні з умовами в державних соціальних закладах. Пансіонат для престарілих Рівне включає не просто повноцінні умови проживання, а ще й належне харчування, медичну допомогу. Літнім людям немає необхідності прибирати, купувати продукти харчування, відправлятися за покупками одягу, взуття, багато іншого.

З урахуванням усього вищесказаного будинок престарілих в Рівному виявиться відмінним варіантом для тих, про кого ніхто не зуміє подбати. Адже є можливість перебування в такому закладі на пенсію. Звичайно ж, люди похилого віку, які розглядають пропозиції перейти в пансіонат для людей похилого на пенсію, задаються питанням – чи виявиться таке рішення максимально оптимальним?

Умови проживання

Пансіонат для престарілих Рівне пропонує відмінні умови, які дозволять кожному мешканцеві відчувати себе затишно, вести повноцінний спосіб життя. Тут пропонується харчування 4 рази згідно з графіком, проводяться регулярно необхідні гігієнічні процедури, є денний сон. При цьому постійно проводиться сестринський обхід, при необхідності надається медична допомога, здійснюється при виникненні такої потреби спостереження.

У будинку для літніх людей в Рівному кожна літня постоялець має можливість займатися своїм хобі або ж відкрити нові заняття і інтереси в житті. Займатися можна читанням книг, переглядом фільмів, малюванням, грою в настільні ігри та активно вести бесіди з іншими мешканцями.

Що стосується не самотніх літніх людей, а тих, кому просто необхідні особливі умови проживання і оточення, то це також виявиться підходящим місцем для них. Якщо ви бажаєте подбати про рідних похилого віку, тоді вибір відмінного, комфортного пансіонату стане кращим рішенням. Тут всіх мешканців не обділять турботою, належними умовами проживання, медичну допомогу.

Переваги пансіонату

Якщо вас цікавить, який хороший будинок для людей похилого віку є в Рівному, зверніть увагу на пансіонат «Милий дім». Ми приймаємо на постійне проживання літніх людей, здатних рухатися і обслуговувати себе самостійно, а також лежачих людей похилого віку. Наше завдання – створити комфортні домашні умови для гостей, оточити їх турботою і безпекою, забезпечити дозвілля.

Комфорт і цілодобова турбота

Наш приватний притулок для людей похилого віку в Рівному – це затишні апартаменти, в яких можна зручно відпочивати, проводити час, отримувати повну необхідну турботу. Це щоденні процедури, контроль здоров’я, допомога людям похилого віку з особливими потребами. У комфортабельних кімнатах світло і чисто, а обстановка максимально наближена до домашньої.

Ми забезпечуємо цілодобовий догляд, збалансоване і здорове харчування з урахуванням індивідуальних потреб і медичних показників. Персонал пансіонату з повагою ставиться до кожного гостя.

Комфортний приватний будинок престарілих в Рівному – це місце, де літні люди не відчувають себе тягарем. Тут вони гідно і різноманітно проводять дні. Персонал піклується не тільки про задоволення базових потреб: велике значення має створення позитивного емоційного настрою. Спілкування, спільні ігри, свята та інші розваги – все це створює особливу позитивну атмосферу.

5 причин звернутися в наш пансіонат

Телефонуйте, пишіть, звертайтеся будинок престарілих в Рівному, якщо:

 1. Потрібен сумлінну догляд за літнім близькою людиною;
 2. Необхідно поїхати, але страшно залишати близької на самоті;
 3. Літня людина хворіє і потребує цілодобового догляду;
 4. Самотній людині похилого віку не вистачає спілкування;
 5. Немає часу і знань, щоб самостійно доглядати за близьким.

Ми беремо на себе повне забезпечення потреб, турботу про самопочуття і дозвіллі наших підопічних. Персонал пансіонату подбає про людей похилого віку, які потребують допомоги (в тому числі медичної), активному способі життя, спілкуванні. Персоналізований підхід дозволяє підібрати оптимальний варіант розміщення для вашого близької людини – так, щоб він був оточений комфортом, увагою і турботою.

Транспортування до пансіонату

Доступні послуги та можливості

Пансіонат Рівне для літніх людей готовий забезпечити:

 • цілодобовий догляд;
 • програми відновлення і реабілітації;
 • відстеження стандартних показників здоров’я;
 • гігієнічні процедури;
 • цікаве дозвілля;
 • повсякденну допомогу;
 • психологічну підтримку;
 • п’ятиразове харчування за призначеною дієті.

Новий будинок для гідної старості

Чи заслуговує літня людина самотності? Чому він повинен проводити дні наодинці з телевізором і чекати приходу рідних, які можуть відвідати його 1-2 рази в місяць? Це складна ситуації з психологічної точки зору. А якщо вона ускладнена хворобами або слабкістю? Самостійне проживання перетвориться в проблему – як для літньої людини, так і для його рідні.

Будинки для людей похилого віку Рівному створені для того, щоб оточити старих турботою і дати їм все необхідне. Вони не відчувають себе покинутими. Персонал стежить за їх здоров’ям, правильним харчуванням, гігієною і способом життя, режимом активності. Доброзичлива домашня атмосфера, уважний досвідчений персонал, комфортні кімнати, смачна їжа – ми постаралися створити всі необхідні умови.

Ми готові розглядати варіанти тимчасового або постійного проживання. Враховуємо індивідуальні переваги. Чи готові вислухати кожного клієнта і вибрати оптимальні варіанти послуг. Наш будинок престарілих – це в першу чергу будинок, у всіх позитивних сенсах цього слова.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК