Пoлтава

Чим більше рівень розвитку суспільства певного регіону, тим більше в ньому можна відшукати різних соціальних установ. Сюди відносяться школи, вищі навчальні заклади, поліклініки. Не менш важливим показником є ​​і будинки пристарілих, пансіонати. Тому можна з упевненістю сказати, що будинок престарілих Полтава виявиться відмінним показником того, що даний регіон займає високий соціальний рівень. Особливо приватні будинки престарілих вказують на рівень вихованості суспільства.

Комфортабельний пансіонат для людей похилого віку Полтава «Милий дім» – це чудовий варіант зустріти старість дійсно гідно. Можна сказати, що такий пансіонат значно відрізняється від класичного будинку престарілих, який всі ми собі уявляємо. Адже в пансіонаті літні люди отримують повноцінне харчування 4 рази, яке при необхідності може включати спеціальну дієту. Надається спеціальний догляд, мед підтримка, лікування чого не можна сказати про стандартний будинку для літніх державного рівня.

Будинок пристарілих в Полтаві: комфортні умови для людей похилого віку

Приватний пансіонат для людей похилого в Полтаві «Милий дім» функціонує на основі успішно освоєних західних підходів до геронтології. Це означає, що кожній людині, яка перебуває у нас, ми гарантуємо повноцінну турботу і індивідуальний підхід. Наш рівень сервісу на порядок вище якості обслуговування приватної доглядальниці і в десятки разів краще перебування в державному інтернаті.

Справжня турбота про щасливу старість

Сучасний будинок для людей похилого віку Полтава розташований в тихому екологічному місці. Тут комфортно і красиво, є простір для неспішних прогулянок і спокійного проведення часу.

Усередині створені комфортні умови: нічого схожого з «казенних» державних установ. Затишна домашня обстановка, цілодобова турбота, всебічна допомога – зроблено все, щоб ваш близька людина відчував себе добре і ні в чому не потребував.

Персонал пансіонату – люди з досвідом і освітою: медсестри, соціальні працівники, психологи, дієтологи і кухарі. Вони готові забезпечити необхідні умови для комфортного перебування, медичної та психологічної реабілітації. До кожного постояльця – персональний підхід.

Звернення в приватний пансіонат – оптимальне рішення. Як сучасній людині забезпечити турботу про літню близькому, не жертвуючи роботою і власною сім’єю? Тільки звернувшись в будинку для людей похилого віку Полтава, в яких створені необхідні умови. Тут рідна людина буде оточений турботою, безпекою, отримає весь перелік побутових і медичних послуг. Створити такі умови вдома майже нереально.

Безпека та інші спеціальні умови

Ми створили пансіонат, спеціально облаштований під потреби людей похилого віку. І головний упор був зроблений на комфорт і безпеку. У нас:

 • просторі отвори: легко пропускають людей на візках і ходунках;
 • немає порогів: відсутній ризик зачепитися і отримати травму;
 • підлоги з нековзним покриттям;
 • багато поручнів на стінах, зручні сходинки.

У кімнатах створена по-домашньому затишна обстановка. Персонал проводить в них щоденне прибирання, дотримується періодичність зміни постільної білизни, рушників. Регулярне провітрювання, дезінфекційна обробка поверхонь створюють здорову атмосферу.

Повний перелік послуг

У місті Полтава будинок престарілих є одним з кращих: ми пропонуємо не тільки відповідні умови, але всі необхідні послуги для літніх людей. Наші постояльці оточені цілодобової турботою, яка виражається в наступному:

 • регулярний медичний контроль;
 • медична реабілітація в рамках запропонованої програми;
 • допомога психолога;
 • обслуговування тяжкохворих людей;
 • допомога з побутовими справами і особистою гігієною;
 • 5-разове дієтичне харчування по персональному меню;
 • програми розваг: групові та особисті;
 • прогулянки на свіжому повітрі;
 • правильний режим і розпорядок дня.

Гості в нашому пансіонаті ні в чому не потребують. Ви можете переконатися в цьому самі: відвідуйте близької людини зі зручною періодичністю, задавайте питання персоналу, цікавтеся. Ви переконаєтеся, що тут дійсно зручно.

Наш будинок престарілих Полтава ціни пропонує оптимальні. Ці витрати повністю виправдані, так як припускають обслуговування в форматі «все включено». Жодна приватна доглядальниця не в змозі надати всі перераховані послуги.

Звертайтеся до нас, щоб отримати відповіді на всі питання. Давайте обговоримо індивідуальні умови. Приїжджайте, щоб подивитися на пансіонат, поспілкуватися з персоналом. Почитайте відгуки клієнтів, близькі яких проходили тут реабілітацію, жили тимчасово або проживають постійно.

Дивіться відеотур по пансіонату в Полтаві

Будинок пристарілих в Полтаві є чудовим рішенням як для самих людей похилого віку, так для їх рідних. Не завжди можливо витрачати весь свій час на літню людину, якій так потрібен догляд, медична допомога, прогулянки, спеціальний графік. Крім цього людям в такому віці вкрай важливо відшукати спілкування з рівними собі людьми. Саме це можливо забезпечити в літньому віці своїм родичам за допомогою пансіонату для людей похилого віку в Полтава «Милий дім».

Транспортування до пансіонату

Що стосується державних будинків для людей похилого віку, то тут все набагато складніше. У деяких випадках потрапити сюди просто так зовсім неможливо. Адже які потребують соціальної допомоги набагато більше, ніж держава може надати своєму населенню. При чому така закономірність зустрічається не в одній тільки сфері надання місць проживання для людей у ​​віці, які опинилися на вулиці за різних життєвих причин.

Будинок пристарілих в Полтаві – це будинок, де кожен знайде комфорт, зможе вести повноцінний спосіб життя. Люди похилого віку тут завжди знаходяться в сприятливих умовах, ситі, обігріті і можуть вільно займатися своїми справами, хобі, ділитися своїми інтересами з іншими мешканцями. Вони мають можливість переглядати фільми, читати книги, ділитися враженнями один з одним, займатися настільними іграми і іншим.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК