Ужгород

“Милий дім”

У більшості людей при словах «будинок престарілих» виникають зовсім нерадісні асоціації, але ж нерідко життя складається так, що обійтися без допомоги такого закладу стає неможливо. Адже багатьом літнім людям потрібен постійний догляд, який родичі, в силу своєї зайнятості, просто не можуть забезпечити. Якщо ви хочете жити без сумнівів в тому, що за вашими близькими похилого віку будуть не просто наглядати, а створять їм всі умови, щоб вони мінімально страждали від розлуки з рідною домівкою – зупиніть свій вибір на пансіонаті для людей похилого віку в Ужгороді «Милий дім».

 

Дивіться відеотур по пансіонату в Ужгороді

Ті, хто вперше потрапляє в стіни нашого пансіонату, приємно здивовані атмосферою, незмінно панує тут. Персонал будинку престарілих не просто виконує професійні обов’язки, а з душею ставиться до кожного підопічного, що виражається в масі дрібниць. Денного раціону харчування може позаздрити навіть сама вимоглива хазяйка: протягом чотирьох прийомів їжі, здійснюваних строго за розпорядком дня, всі постояльці будинку престарілих Ужгорода отримують необхідне для їх віку кількість вітамінів і поживних речовин, і це вже не кажучи про чудових смакових якостях страв.

Транспортування до пансіонату

Не будучи в прямому розумінні слова медичним закладом, ми все ж не залишаємо наших пацієнтів без необхідного в їх віці контролю: сестринський огляд проводиться регулярно, при необхідності запрошуються для консультації і вузькі фахівці. Величезна увага приділяється гігієні як приміщень будинку для людей похилого віку в Ужгороді, так і його підопічних: прибирання проводиться регулярно протягом дня, особиста гігієна – щодня, за відсутності необхідності більш частих гігієнічних процедур (за станом здоров’я).

Ми не тільки невпинно дбаємо про здоров’я літніх людей, але не забуваємо і про їх внутрішній світ. Кожен, хто жив або працював з такою категорією пацієнтів, прекрасно знає, яку колосальну роль в їхньому житті відіграє спілкування. Наш пансіонат для людей похилого віку Ужгорода заповнює цю потребу по максимуму, пропонуючи підопічним взяти участь в спільних іграх, подивитися цікавий фільм, щоб потім його обговорити, почитати книжкові новинки або улюблені твори.

Тому, хто на даний момент зайнятий пошуками будинку престарілих в Ужгороді, обов’язково варто звернути увагу на пансіонат «Милий дім», який, без перебільшення, став справжнім другим домом вже для багатьох літніх людей в нашому місті.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК