Догляд за хворими з діагнозом “Хвороба Альцгеймера”

Будинок пристарілих “Милий дім”

догляд за хворимиВзагалі, хвороба Альцгеймера вважається незворотнім процесом, в результаті якого поступово знищуються нервові клітини. Саме через це і виникають симптоми, що утруднюють нормальну і повноцінну життєдіяльність. Благо, зараз активно функціонують будинки престарілих в Україні, які можуть запропонувати допомогу таким пацієнтам.

Недуга впливає не тільки на життя самого пацієнта, але також на його близьких, друзів, родину. Через зміни, що відбуваються в результаті даної патології, у людини пропадає можливість нормально читати, водити автомобіль, готувати їжу, логічно міркувати, виконувати повсякденні побутові справи. Але ж до захворювання з цим проблем не виникало. Приватний будинок для людей похилого віку «Милий дім» пропонує повноцінний і якісний догляд за постояльцями, які страждають від цієї недуги.

У закладі передбачені всі заходи для того, щоб людина не отримав травми. Прибрано всі килимки, на яких можна посковзнутися, є поручні на сходах, в туалеті і ванній. Підлога ніколи не буває слизькою. Виходить, завдяки подібним умовам людина просто-напросто не зможе травмувати себе.

Будинок для пристарілих в Києві подбав і про те, щоб вимикачі перебували в максимально доступних для пацієнтів місцях. Абсолютно всі побутові прилади максимально прості для використання. Хворий точно зможе зрозуміти, як ними користуватися. Легкі для відкривання і замки на дверях, адже в будь-який момент хворому Альцгеймером може знадобитися допомога, і він повинен швидко відрити двері.

Пансіонат для літніх людей «Милий дім» зробив усе можливе для того, щоб в закладі було все необхідне обладнання і засоби для комфортного життя хворих. Мова йде про інвалідне крісло, сидіння для душу, поручнях, підйомниках і тому подібному. Персонал нашого закладу прекрасно розуміє, наскільки важливо забезпечити подібним постояльця з вищеописаним захворюванням.

Доглядальниці хоспісу, що доглядають за такими хворими, пам’ятають про відому проблему годування пацієнта, особливо, якщо у нього пізня стадія недуги. Що стосується першого етапу, той в цей період людині важко самостійно утримувати ложкою, тому будинку престарілих в Києві повинні подбати про те, щоб їх співробітники виконували такі завдання.

Також у пацієнтів нерідко спостерігаються проблеми з ковтанням. Кухарі пансіонату стежать за консистенцією їжі і готують пюреобразну їжу. Як бачите, будинок для людей похилого віку «Милий дім» вжив всіх заходів для того, щоб хворі Альцгеймером могли комфортно почувати себе тут і ні в чому собі не відмовляти.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК