Севастoполь

Старість – не самий радісний період в житті людини. Спогади про минулу молодість, проблеми зі здоров’ям, думки про те, що не сказано, чи не зроблено – все це стає причиною смутку і занепокоєння. Щоб літня людина почувала себе потрібною, необхідно оточити його турботою і любов’ю. На жаль, не всі діти і внуки можуть дозволити собі таку розкіш. Позначається необхідність заробляти на життя, забезпечувати і виховувати власних дітей. В такому випадку оптимальним рішенням стає відправлення близької людини в будинок престарілих в Україні.

будинок для людей похилого віку в Севастополі

Якщо ви вирішили звернутися до послуг будинку престарілих, Севастополь не зможе запропонувати кращого варіанту, ніж «Милий дім». Наш пансіонат створений, щоб забезпечити вашим близьким щасливу старість. Ми прагнемо не тільки оточити старих турботою, а також забезпечити їм гідний медичний догляд з урахуванням індивідуальних потреб, особливостей. Вибираючи будинок престарілих в Севастополі, ви вибираєте цілодобову опіку, кваліфікований догляд, турботу і увагу.

«Милий дім» – затишний пансіонат, де пенсіонери відчувають себе комфортно і затишно. Ми прагнемо, щоб кожен з наших гостей жив яскравою і насиченою життям. Ми продумали кожну дрібницю, щоб постояльці відчували себе як вдома. Досвідчений медичний персонал цілодобово спостерігає за здоров’ям людей похилого віку та оперативно реагує на найменші зміни в їх самопочутті.

Перебуваєте в пошуку будинку для людей похилого віку в Севастополі? «Милий дім» до ваших послуг. Наш пансіонат схожий з затишним готелем, де створені найкращі умови за демократичними цінами. Віддайте перевагу нашому закладу, і турбуватися за близьку людину вам більше не доведеться. Тут він буде під наглядом лікарів, медсестер та іншого персоналу, здатного оточити старих любов’ю, щирою увагою, турботою.

Що ми пропонуємо:

  • розміщення в затишних номерах з акуратним ремонтом, всією необхідною для проживання і зберігання речей меблями;
  • регулярне харчування; спостереження за здоров’ям пацієнтів;
  • щоденні гігієнічні процедури;
  • програми культурного дозвілля.

Всі послуги надаються з урахуванням особливостей постояльців і медичних показань.

Якщо ви хочете знайти будинок престарілих Севастополь запропонує на вибір масу варіантів, але кращим з них як і раніше залишається «Милий дім». Ми подбаємо, щоб ваші близькі не мали потреби ні в чому, прожили гідну, щасливу старість, повну яскравих емоцій і позитивних моментів.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК