Доглядальниця або будинок престарілих?

Порівняння доглядальниці та будинків престарілих

Будинок для літніх людей – це місця, де людям похилого віку затишно, комфортно і цікаво. А головне – є медичне обслуговування на високому рівні. Адже багато замикаються в чотирьох стінах і навіть не можуть самостійно себе обслужити. Ми вирішимо проблему комфортним життям людей похилого віку, якщо ви звернетеся на наш сайт https://www.dom-prestarelih.com.ua/ і задасте нам питання – що ми можемо запропонувати вашій літньому родичу? Нам є, що запропонувати.

Доглядальниця або будинок престарілих?

Існує помилкова думка, що визначити свого родича в будинок для людей похилого віку, Київ, це якась нелюдяність. Давайте розглянемо всі плюси такого рішення. Ваш старий сидить удома один, в кращому випадку – з доглядальницею. Але наскільки кваліфікована ця людина, яка доглядає за вашим близьким? Чи є у нього медичнаосвіта? І чи може він допомогти родичу, якщо раптом трапиться напад або загостриться захворювання? Скоріше немає. У пансіонаті для людей похилого віку Київ є все, щоб продовжити повноцінне життя літньої людини:

 1. Кваліфіковані медики;
 2. Сучасне медичне обладнання для діагностики та лікування;
 3. Спецзасоби для пересування інвалідів з обмеженнями фізичних можливостей;
 4. Просторі холи;
 5. Повноцінне 5-разове харчування;
 6. Щоденні прогулянки;
 7. Спілкування з людьми;
 8. Організація дозвілля: чаювання, святкування, культурні заходи.

Вся обстановка будинку для людей похилого віку в Києві подібна домашньої – є акваріуми, квіти, картини, м’які меблі, затишок і зручність. А прийнята вами на роботу доглядальниця навряд чи буде відповідати всім тим вимогам, які ми пред’являємо для медичного персоналу пансіонату. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, до того ж добрі, порядні і турботливі люди.

Медики постійно стежать за здоров’ям

Будинки для людей похилого віку в Києві мають укомплектований штат висококваліфікованих медичних працівників, які відстежують стан здоров’я своїх постояльців і дають необхідні ліки – в залежності від діагнозу і стадії хвороби. За лежачими хворими також здійснюється постійний догляд. Тим, хто не може самостійно пересуватися, визначена доглядальниця – це також кваліфікований медичний працівник, який може допомогти старому в будь-якій ситуації, пов’язаної із загостренням хвороби і навіть просто постійно приділяти увагу старому – що не менш важливо, ніж таблетки і уколи. Турбота, увага доглядальниць продовжать старій людині життя, зміцнять його здоров’я і створять по-домашньому теплу обстановку.

Відвідувати будинку престарілих Києва може кожен, хто цього бажає. Для рідних двері пансіонату відкриті завжди. Люди похилого віку чекають родичів і ваші відвідування для них важливі. Як відомо, внутрішній спокій стабілізує здоров’я. Ми створюємо умови, де кожен дідок відчуває себе:

 • захищеним;
 • В безпеці;
 • Під контролем медиків;
 • У колі друзів-ровесників;
 • У красивому мальовничому місці.

Цей стан продовжить життя літнім людям і буде сприяти їх гарному настрою. Звертайтеся до нас, якщо ви хочете дати вашому дідка повноцінну довге життя.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК