Розклад в будинках для людей похилого віку

 Розклад в будинку для літніх людей

Прийнявши рішення визначити близької людини в будинок для людей похилого віку, на тимчасовій або постійній основі, необхідно звернути увагу на розпорядок дня.

Які послуги надає будинок для людей похилого віку в Києві

Перший час літній людині, особливо при наявності ряду захворювань, буде досить складно адаптуватися в новому місці перебування. Тому розпорядок дня пансіонату для людей похилого віку в Києві підбирають таким чином, щоб людина не відчував себе покинутим, самотнім.

Розклад більшості центрів геріатрії виглядає так:

  1. Шестиразове збалансоване харчування, розроблене з урахуванням потреб людей похилого віку. Меню затверджується доктором-дієтологом, можуть враховуватися персональні побажання. Дозволені деякі солодощі, в щоденний раціон включені сезонні фрукти і ягоди. Для маломобільних пацієнтів передбачено індивідуальне харчування в номері. Допускаються збалансовані перекушування – пюре з овочів і фруктів, соки. Такий режим допомагає швидше і легше адаптуватися до нових умов.
  2. Водні процедури під наглядом персоналу або самостійно – 2-3 рази на день. Доглядальниці допомагають впоратися з чищенням зубів (протезів), підстригають мешканцям нігті, розчісують волосся.
  3. Провітрювання кімнат.
  4. Регулярне вологе прибирання номерів, чистка протипролежневі матраців, прання одягу.

Кожне приватна установа працює за своєю методикою і розробляє програму щодо збереження дрібної моторики, розумових і рухових функцій.

У будинках для людей похилого віку Києва у постояльців є постійний безперешкодний доступ до Мережі та перегляду ТБ. Обов’язковими є дворазові прогулянки в супроводі персоналу, організація концертів в святкові дні. Працюють гуртки за інтересами: шиття, в’язання, співу, малювання.

Як проводять дозвілля в будинку для літніх людей

Розклад будинку для людей похилого віку в Києві додатково включає в себе:

  1. Заняття з психологом.
  2. Йогу, фітнес, лікувальну фізкультуру, іноді – плавання.
  3. Медичні процедури (під час яких в певні години заборонені відвідування і візити родичів).
  4. Відвідування кабінету логопеда.
  5. Трудотерапія для пацієнтів, які зберегли рухову активність і можливість самостійного пересування.
  6. Різні види авторської терапії – музичної, спілкування з рослинами, тваринами. Клієнти можуть зайняти своє дозвілля настільними іграми, шахами, ліпленням.

Багато геріатричні центри організовують виїзні заходи – відвідування театральних постановок, концертів, виступів, кафе і ресторанів. Любителі спорту відвідують гри улюблених команд під наглядом персоналу. Вечори самодіяльності і чаювання влаштовують волонтери, студенти – спілкування з молодим поколінням благотворно позначається на настрої гостей центру, вони користуються можливістю поспілкуватися і передати свій цінний життєвий досвід, дати ряд порад.

Гості центру геріатрії завжди мають можливість поговорити з близькими по телефону або відеозв’язку. Будинок для літніх людей в Києві – це місце, де гостям забезпечуються умови підвищеної комфортності.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК