Психічні розлади в літньому віці

Психічні розлади в літньому віці

Більшій частині людей похилого віку важко сприймати свій новий соціальний статус і продовжувати відчувати себе повноцінними членами суспільства. У нашому будинку для літніх людей ми часто стикаємося з подібними ситуаціями. У подібних ситуаціях психологічна допомога, яку завжди готові надати наші фахівці, які виявляється дуже до речі.

Психологічні проблеми людей похилого віку та їх труднощі

Після відходу на пенсію багатьох турбують думки про власну неповноцінність. Літні відчувають себе тягарем, розуміють, що нездатні ні подбати про себе, ні принести користь іншим людям.

Після виходу на пенсію людина часто втрачає зв’язок з суспільством. Коло його спілкування звужується, він відчуває себе нікому не потрібним і всіма покинутим. Важким ударом, який ще більше ускладнить ситуацію, може стати смерть близької людини.

Ще одним приводом для занепокоєння стає фізичне здоров’я. Цей фактор чинить серйозний вплив на психологічні особливості людей похилого віку. Після виходу на пенсію сил з кожним роком стає менше, а хвороби долають все сильніше. Літня людина гостро відчуває, що згасає, і розставання з життям все ближче.

Багато з людей похилого також зазнають фінансових труднощів. Пенсії часто не вистачає на покупку всього необхідного, і такі люди просто не можуть купити все, що їм потрібно. Але при проживанні в будинку для літніх людей таких труднощів можна уникнути, адже всі, хто знаходиться тут, забезпечені всім необхідним для життя.

Як допомогти літнім подолати їх психологічні проблеми

Проживають в будинку для літніх людей перш за все стикаються з комфортною обстановкою. Тут неквапливий і розмірений темп життя і графік, який є зручним для літньої людини. Виключаються грубе ставлення з боку кого б то не було і інші причини стресів. Які проживають тут не доводиться переживати про покупку продуктів або комунальних платежах.

Велике значення має спілкування з іншими постояльцями. У будинку для літніх людей пенсіонер ніколи не відчуває себе самотнім, адже його завжди оточує не тільки персонал, але і інші проживають – такі ж, як він сам.

При необхідності в справу вступає психолог, завжди готовий допомогти постояльцям будинку престарілих дозволити будь-які психологічні труднощі, з якими їм доводиться стикатися. Спеціаліст може розібратися в причинах проблем, які турбують літньої людини, і вказати йому шляхи виходу з них. Такий психологічний супровід протягом багатьох місяців і років творить справжні чудеса.

У нашому будинку для літніх людей психологічна допомога людям похилого віку організована на вищому рівні. Підтримка психолога виявляється дуже до речі, фахівці допомагають пенсіонерам вирішити свої проблеми, зняти напругу, відчути себе повноцінними членами суспільства. Це добре позначається як на їх емоційному самопочутті, так і на їх здоров’ї.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК