Як потрапити в будинок престарілих?

Оформлення родичів в будинок престарілих

Пансіонат для людей похилого віку «Милий дім» – це спокійна, комфортна, пофарбована позитивними емоціями життя людей на схилі років. Це щаслива старість без гіркоти розчарувань і самотності, без вантажу непосильних і тяжких побутових турбот, без принизливих поневірянь по магазинах і поліклінікам. Дружня атмосфера, всебічний догляд, медичний патронаж, розмірене і наповнена маленькими радощами життя літніх людей.

Персонал будинку престарілих

Персонал будинку престарілих підібраний з таким розрахунком, щоб кожен гість був оточений увагою і турботою. Наші співробітники охайні, ввічливі, ввічливі і відповідальні. Вони мають високу кваліфікацію, також досвідом роботи з інвалідами та людьми похилого віку. Професіоналізм наших працівників забезпечує гідну якість життя ваших близьких.
Обслуговуючий персонал «Милого дому» – це лікарі та медсестри, кухаря і дієтологи, покоївки і охоронці, психологи і соціальні працівники. В їх обов’язки входить:

  • консультування та оформлення клієнтів;
  • надання необхідної допомоги на етапі адаптації;
  • забезпечення чистоти і порядку в приміщеннях;
  • догляд за інвалідами та людьми, які перебувають на реабілітації (прибирання, годування, особиста гігієна, мед. процедури);
  • розробка меню, приготування їжі, сервірування та обслуговування кухні;
  • медичний супровід: регулярні обстеження, проведення профілактичних, оздоровчих і реабілітаційних заходів;
  • створення сприятливого психологічного клімату, розробка і проведення культурно-мистецьких заходів.

Будинок пристарілих для хворих

Для людей з обмеженими можливостями та тих, хто проходить реабілітацію після важкої недуги, в пансіонаті «Милий дім» створені всі необхідні умови. Спеціально обладнані кімнати і приміщення пансіонату, індивідуальний цілодобовий догляд та якісний медичний супровід, ефективні реабілітаційні програми і сприятливий емоційний фон – все це сприяє хорошому самопочуттю і швидкому відновленню літніх людей.

Якщо ви прийняли рішення визначити своїх літніх родичів в платний будинок престарілих, як туди потрапити, ви можете дізнатися, замовивши телефонний дзвінок на нашому сайті або відправивши електронного листа. Також у вас є можливість отримати он-лайн консультацію: співробітники пансіонату з задоволенням дадуть відповідь на всі питання.

Процедура оформлення та розміщення літніх в пансіонаті «Милий дім» не забере багато часу і сил. Вам будуть дані чіткі інструкції та надано допомогу в поселенні ваших близьких. Для оформлення в приватний пансіонат-будинок для людей похилого віку необхідно надати мінімальний пакет документів. Після прибуття на місце або, при необхідності, у вас на дому проводиться первинний огляд пацієнта і визначається оптимальний для нього формат розміщення.

При поселенні полягає двосторонній договір, в якому зазначаються: необхідний пакет послуг, умови розміщення, характер харчування, а також терміни і вартість перебування, форма оплати. Доцільно оформити перебування в будинку для літніх людей за пенсію, яка буде щомісяця перераховуватися на розрахунковий рахунок установи.

Гнучка система оплати, різні варіанти розміщення і обслуговування – важливі переваги приватного пансіонату для літніх людей.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК