Забезпечення комфортного життя хворим на деменцію.

Догляд за хворими на деменцію

Чому хворому деменцією краще бути оточеним турботою професіоналів

Деменція – дуже серйозне захворювання, на жаль, досить широко поширене серед літніх людей. Воно вимагає підвищеної делікатності і уваги по відношенню до пацієнта, суто індивідуального підходу. Такі люди потребують практично цілодобовому спостереженні, підвищеної психологічної та соціальної емпатії від доглядальниці. Однією з головних проблем при догляді за літньою людиною, що страждають деменцією, стає необхідність наявності вільного часу, неможливості відволіктися на роботу, побутові проблеми і дітей. Страждає від некваліфікованого і недостатнього перегляду сам хворий, тяготи несуть всі члени його сім’ї. Тому оптимальним рішенням для забезпечення високоякісного догляду за людьми похилого віку близькими людьми, страждаючими деменцією, буде звернення до приватного будинку престарілих в Києві

Наш приватний хоспіс, розташований в місті Київ, зможе оточити ваших близьких увагою і турботою висококваліфікованими доглядальницями, здатних не тільки забезпечити комфорт наших постояльців, а й оперативно надати необхідну медичну допомогу. До того ж приватні будинки престарілих високого рівня, до яких, без сумніву, належить наш, забезпечують для проживаючих на їх території постояльців, які страждають деменцією, регулярні лікувально-профілактичні огляди лікарів необхідного профілю.

Як персонал нашого хоспісу поліпшить життя ваших близьких?

  1. Комфортні умови проживання. Наші палати облаштовані новими меблями і побутовою технікою, створена атмосфера затишку, забезпечено регулярне підтримання вимог гігієни. Ми враховуємо всі делікатні проблеми, які можуть виникнути у хворих на деменцію.
  2. Якісне харчування. Страждаючого деменцією пацієнта дбайливо нагодують 6 раз в день за спеціально розробленим меню, над складанням і оновленням якого постійно працює лікар-дієтолог укупі з нашими кухарями.
  3. Постійна, але ненав’язлива соціалізація. Нашим пацієнтам пропонується різноманітна культурно-досуговая програма з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Беручи до уваги фізичний і психоемоційний стан пацієнта, йому буде підібраний максимально ефективний алгоритм залучення в ті чи інші заходи, їх результатом стане додаткова релаксація клієнта укупі з активацією вищих нейропсихологічних функцій.
  4. Індивідуальний підхід. Кожен пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом персоналу та лікарів, ми повністю виключаємо масово-потоковий метод в підході до клієнтів. Ми ретельно вивчаємо психологічний портрет, переваги пацієнтів, а також враховуємо дратівливі кожного індивідуума чинники.

Наш приватний будинок престарілих в місті Київ забезпечить догляд виняткової якості за вашими дорогими людьми, страждаючими деменцією і дозволить їм провести дні своєї зрілості в атмосфері максимального комфорту.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК