Як вибрати будинок престарілих в Києві

Вибір будинку престарілих в Києві

Якщо літній родич дав свою згоду на перебування – тимчасове або постійне в центрі геріатрії, потрібно вибрати хороший будинок для людей похилого віку в Києві.

Як вибрати будинок для людей похилого віку

Характеристики будинку для людей похилого віку в Києві, де зможуть забезпечити гідний догляд літній людині:

 1. У перелік послуг будь-якого пансіонату для людей похилого віку повинно входити забезпечення збалансованим харчуванням (трьох або п’ятиразовим, з перекусами), організація питного режиму.
 2. Дотримання санітарно-гігієнічного режиму, побутових та адміністративних норм.
 3. Організація і проведення культурних, дозвілльних заходів.
 4. Будинки для людей похилого віку в Києві облаштовані в екологічно чистій зоні, що дозволяє персоналу забезпечувати гостям пансіонату своєчасні часті прогулянки на свіжому повітрі, рухову активність.
 5. Наявність охорони і відео-систем безпеки вітається, але невеликий приватний будинок для людей похилого віку в Києві частіше користується більш простими методами захисту своїх підопічних, а саме: територія огороджується стінами, ворота в певний час доби замикаються на ключ. За мешканцями з деменцією, хворобою Альцгеймера, амнезією закріплюється 24-годинний нагляд доглядальниці.
 6. У номерах підвищеної комфортності не повинна розміщуватися більше 3-х осіб однієї статі з окремим спальним місцем і шафкою для зберігання особистих речей. При цьому душова і туалетна кімнати повинні бути безпосередньо в номері. Прибирання кімнат зазвичай проводиться 1 раз в 3 дня, вбиральні – частіше.

Діяльність фахівців геріатричного центру спрямована на лікування, реабілітація та плановий догляд за літньою людиною. Йому допомагають повернутися не тільки до фізичної діяльності, але і проводять соціальну адаптацію в суспільстві.

Персонал і обладнання

Дім пристарілих в Києві, який дорожить своєю репутацією і піклується про комфорт постояльців, звертає увагу на такі параметри в підборі персоналу:

 1. Кваліфікація співробітників, наявність медичної освіти, підтверджений дипломом, медична ліцензія. Їх особисті людські якості, рівень готовності і можливість роботи зі складними пацієнтами з нестабільною психікою.
 2. Наявність досвіду роботи в подібних установах.
 3. Позитивні відгуки з попередніх місць роботи, рекомендаційні листи.

За станом здоров’я пацієнтів стежать лікарі (дієтолог, реаніматолог, терапевт, невролог, психіатр), штат медсестер.

Перш, ніж почати збирати пакет документів для приміщення родича в центр геріатрії, необхідно приїхати туди особисто і переконатися в наявності:

 1. Зручних безпечних пандусів.
 2. Відсутності порогів, гострих кутів на меблях.
 3. Кнопок екстреного виклику санітарки в номер.
 4. Адаптовані таблички і умови для сліпих / слабозорих.
 5. Антиковзні килимки у ванній
 6. Наборів для полегшення ходьби (ходунки, милиці, палиці)

Середня ціна перебування літньої людини в будинку для літніх становить близько 10 000 гривень, тому в якості наданих послуг краще переконатися заздалегідь, особливо якщо родич поміщається в такий приватний центр надовго або на постійній основі.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК