Луганськ

Догляд за літніми людьми та інвалідами

Які асоціації виникають у вас при слові будинок? Напевно кожен згадає щось своє: сімейний затишок, улюблені куточки в будинку, запахи, здатні наповнити кухню. Все це важливо для комфорту кожної людини, а особливо – для осіб похилого віку, адже саме для них часто спогади – це улюблений спосіб проведення часу.

На жаль, нерідко ситуація в сім’ях складається так, що можливість доглядати за старими родичами відсутня. Звичайно, можна найняти доглядальницю, однак, як показує практика, куди краще підібрати платний будинок престарілих, в якому за ними будуть не просто доглядати, а й забезпечувати дозвілля. Наприклад, будинок для людей похилого віку в Луганську «Милий дім» зовні мало чим нагадує казенні заклади аналогічного типу, а вже ближче знайомство з ним і зовсім приємно здивує кожного.

Дивіться відеотур по пансіонату

Головний плюс нашого пансіонату – персонал. Під чуйним і уважним наглядом професійних медсестрі наші підопічні відчувають себе навіть не клієнтами, і вже тим більше – не пацієнтами, а членами однієї великої родини, де багато спільних інтересів і способів проведення часу. На окрему увагу заслуговує і охайність кожного співробітника, що проявляється навіть у деталях: у приміщеннях прибирають кожні кілька годин, а гігієнічні процедури для постояльців – щоденні.

По праву пишається наш пансіонат для людей похилого віку в Луганську і співробітниками кухні. Харчування, що включає різноманітні страви домашнього меню, є чотириразовим, при цьому відвідування їдальні строго регламентовано за часом, що дуже подобається більшості підопічних будинку престарілих в Луганську, як і кожному літній людині, що звикла до стабільності.

Родичі тих осіб похилого віку, які до приміщення з близьких в Милий будинок намагалися доглядати за ними самостійно або наймали для цього доглядальницю, часто дивуються змінам, що відбуваються з ними. Психологи пояснюють це тим, що для такої категорії людей важливий не стільки догляд (хоча і без нього ніяк), скільки спілкування, а також максимальне заповнення дозвілля. Підопічні нашого пансіонату для людей похилого віку Луганська мають можливість і спілкуватися, і грати в настільні або інтелектуальні ігри, читати книги, дивитися улюблені кінофільми або телепередачі.

Якщо у вас виникла необхідність доручити ваших близьких у віці людям, здатним здійснити за ними кваліфікований догляд, – зверніть увагу на наш будинок престарілих в Луганську.

Пансіонат для людей похилого віку в Луганську: догляд й приємна домашня обстановка

Цікавить будинок престарілих Луганськ для розміщення літнього близької людини? Ми розуміємо, що вас цікавлять тільки кращі умови. Ми знаємо, що для багатьох сімей рішення передати родича в такій пансіонат складне. Тому ми створили «Милий дім»: тут дійсно домашня обстановка і цілодобова турбота про гостей. Завжди раді прийняти на постійне або тимчасове проживання самостійних людей, а також лежачих хворих і пацієнтів на реабілітації.

Турбота, розваги і медичне обслуговування

У місті Луганськ будинок престарілих приватного типу являє собою затишний котедж з комфортними апартаментами. У них створені умови для повноцінного відпочинку і проведення часу. Ніяких асоціацій лікарняними палатами: це красиві, чисті і світлі житлові кімнати з домашнім інтер’єром.

Персонал пансіонату забезпечує цілодобову турботу: від допомоги з гігієнічними процедурами до правильного збалансованого харчування, контролю медичних показників, дозвілля і психологічної підтримки. Індивідуальний підхід, шанобливе ставлення, увага – все це гарантується для кожного нашого гостя.

Сучасні приватні будинки престарілих в Луганській області функціонують за сучасними стандартами. Ми практикуємо принцип домашньої обстановки: створюємо місце, де люди похилого віку можуть жити з комфортом, займатися улюбленими справами, спілкуватися. Ми проводимо свята, організуємо спільні ігри, створюємо позитивний емоційний фон. У комплексі з якісної медичної підтримкою, режимом дня і харчуванням це значно покращує самопочуття наших гостей.

Всі необхідні послуги

Знайдіть на нашому сайті будинок престарілих Луганськ адреса і контакти, зв’яжіться, отримаєте відповіді на питання і приїжджайте, щоб ознайомитися з обстановкою. Ви особисто побачите, в яких умовах живуть наші гості, познайомитеся з персоналом. Ми розповімо докладніше про доступні послуги, серед яких:

  • забезпечення всіх побутових і гігієнічних потреб;
  • реабілітаційні та медичні процедури;
  • контроль головних показників здоров’я;
  • допомога психолога;
  • 5-разове повноцінне харчування за індивідуальною дієті.

У нас люди похилого віку не відчувають себе покинутими. Вони зустрічають гідну старість, спілкуються і гуляють, проходять курси лікування, правильно харчуються і живуть в комфорті. Ви можете в будь-який момент приїхати в гості і переконатися в цьому.

Транспортування до пансіонату

Навіщо потрібен пансіонат для людей похилого віку?

Будинки для людей похилого віку Луганськ актуальні в таких випадках:

  1. Літня людина потребує постійного догляду.
  2. Необхідно відлучитися (у відрядження, відпустку) і організувати тимчасовий догляд за літнім родичем.
  3. У людини – інвалідність, реабілітаційний період після важкого захворювання, або він потребує цілодобового нагляду.
  4. Літній родич живе один і страждає від самотності, відсутності уваги і спілкування.
  5. Родичі хочуть забезпечити догляд за рідним, але не можуть через відсутність часу і навичок.

Якщо ви шукаєте адреси будинків престарілих в Луганській області, візьміть контактні дані з нашого сайту. У нашому пансіонаті гарантована повноцінна турбота про самопочуття і психологічному рівновазі. Індивідуальний підхід дозволяє підбирати оптимальні варіанти послуг для кожного гостя. Ви можете особисто переконатися у всіх заявлених переваги, відвідавши будинок у зручний час.

Звертайтеся для організації постійного перебування або тимчасового проживання вашого близького в нашому пансіонаті. Ми відповімо на питання, порадимо оптимальні варіанти і забезпечимо повноцінну організацію переїзду, а також психологічну адаптацію до нових умов.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК