Донецьк

Бабусі і дідусі означають вкрай багато практично для кожної людини. Тому цілком природним є бажання забезпечити їм чудову старість без турбот. Зробити це можна завдяки допомозі професіоналів. Будинок пристарілих в Донецьку готовий розмістити у себе людей похилого віку, які потребують стабільному догляді і суспільстві.

Дивіться відеотур по пансіонату в Донецьку

Вкрай важливим моментом є просте оформлення в цей заклад. Чи не доведеться витрачати зусиль на оформлення паперів та інше. Все робиться за спрощеною схемою, якщо порівнювати процедуру з поселенням в державний заклад. До речі, приватний пансіонат для людей похилого віку в Донецьку має масу переваг над муніципальним. В останньому навряд чи варто розраховувати на реальну якість сервісу та індивідуальний підхід. У приватному можна розраховувати на комфортне і цікаве проживання. Навколо будуть знаходитися люди приблизно такого ж віку зі схожими інтересами. Для людей поважного віку одним з кращих розваг є спілкування зі своїми товаришами. Велика кількість тем завжди знайдеться для літніх людей. Але крім цього будинок престарілих тут в Донецьку забезпечує і різноманітне дозвілля. Він включає в себе настільні ігри, прогулянки, перегляд телевізора, малювання, читання книг, різноманітне хобі. Загалом, ніхто з мешканців не отримає жодного шансу для того, щоб скучити.

Велика кількість незаперечних переваг робить дуже популярним пансіонат для людей похилого віку. Донецьк дозволяє кожному бажаючому оселитися в його унікальному пансіонаті, де подбають про кожного літнього чоловіка.

Комфортабельні кімнати з усім необхідним дозволяють людині проживати в оптимальних умовах. Кожен отримує сестринський догляд, медичне спостереження і все інше. Регулярне смачне чотириразове харчування гарантує наявність сил і енергії. Для готування використовуються тільки кращі продукти, а на кухні трудяться досвідчені кухарі. Їжа подається в однаковий час, тому що для літніх людей особливу роль відіграє правильний режим. Наш будинок престарілих в Донецьку піклуватися про своїх мешканців. Крім якісного харчування вони отримують можливість спокійно відпочити днем, поспати, щоб набратися енергії і сил. Фахівці допомагають здійснювати регулярні гігієнічні процедури.

У вільний час до мешканців пансіонату можуть навідуватися родичі, щоб провести час з улюбленими бабусями або дідусями. Всі мешканці пансіонату дуже задоволені якісними умовами.

Пансіонат для людей похилого віку в Донецьку: затишок і повноцінна турбота

Коли старість і хвороби не дозволяють жити повноцінно, коли не вистачає спілкування і набридає самотність – проблема потребує термінового вирішення. Якщо немає можливості розміщення у рідних, варто підібрати в місті Донецьк будинок престарілих приватного типу. Наш пансіонат «Милий дім» готовий забезпечити якісний догляд за літньою людиною, повноцінний медичний контроль, 5-разове харчування, психологічну підтримку та розваги. Ми створюємо сприятливу атмосферу для близьких вам людей.

Соціальна та медична реабілітація

Якщо вас цікавлять будинки престарілих Донецька область, рекомендуємо зробити вибір на користь сучасного приватного установи. Таким чином ви отримаєте впевненість у повноцінній турботі про близьку людину. Ми вирішимо всі побутові завдання, допоможемо з особистими питаннями і проблемами, проконтролюємо показники здоров’я, подбаємо про дозвілля. Людина буде почувати себе як вдома, а не як в медичному закладі.

Реабілітація після важких захворювань, спілкування з однолітками, прогулянки на свіжому повітрі, спільні ігри, заняття улюбленими хобі – все це доступно нашим гостям. Персонал пансіонату в будь-який момент готовий прийти на допомогу і надати підтримку.

Доступні послуги

Наш будинок престарілих Донецька область пропонує наступні послуги:

  1. Якісний догляд за самостійними і хворими людьми похилого віку. Є всі умови для їх розміщення, а персонал вміє поводитися з такими людьми похилого віку і обслуговувати їх.
  2. Реабілітаційні програми. У штаті є медсестри і психолог, здатні спільно забезпечити фізичне і моральне відновлення: як після важких захворювань, так і після сильних життєвих потрясінь.
  3. Комфортне розміщення. Наш приватний будинок престарілих Донецьк пропонує домашні умови проживання: просторі світлі кімнати, комфортні чисті приміщення для прийому їжі, спільного проведення часу.
  4. 5-разове харчування. У нас працює досвідчений дієтолог і професійні кухарі. Раціон кожному гостю пансіонату складаємо індивідуально, з урахуванням віку, стану здоров’я та загальних дієтичних рекомендацій. Люди похилого віку отримують повний комплекс необхідних поживних речовин. І, звичайно, все це дуже смачно.

_

Транспортування до пансіонату

Турбота – це важливо

Рішення поселити близької людини в будинок престарілих Донецьк – важке, але виправдане. Тільки в спеціалізованих умовах людина гарантовано отримає повну підтримку, медичну і психологічну допомогу. Це особливо важливо, якщо у людини – важке захворювання, або він прикутий до ліжка. Справа в тому, що доглядальниця не зможе забезпечити повноцінний догляд. А близькі – при всьому бажанні – не завжди мають час, навички та можливості для цього.

Наш пансіонат для людей похилого віку Донецьк працює за сучасними принципами. Це – комфорт і домашня обстановка. Ввічливе та співчутливе ставлення. Смачне меню, повноцінна допомога і підтримка. Багато варіантів розваг та занять. Психолог допоможе швидко реабілітуватися в новій обстановці. І, звичайно, ви завжди зможете відвідувати рідну людину в зручні для вас дні.

Важливим є те, що людина не буде відчувати себе зайвим, забутим, відірваним від суспільства. Тут він буде повноцінно жити, займатися улюбленими справами, спілкуватися і піклуватися про здоров’я. І все це – без необхідності виконувати рутинні побутові завдання (прибирати, готувати і т.п.).

Наш принцип – забезпечити повний комплекс послуг. Догляд, гігієнічні процедури, спілкування, ігри – все, що необхідно людині похилого віку, він отримає в приватному пансіонаті. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися більше і обговорити питання розміщення.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК