Будинок престарілих в Києві

Людям в похилому віці потрібні підвищена турбота, багато уваги, медична допомога і догляд. Створити належні умови життя для старого родича часто стає нерозв’язним завданням для його родини. У таких випадках найкращий вихід — скористатися послугами професіоналів. Комплексний догляд за людьми похилого віку, що включає в себе медичне цілодобове спостереження, збалансоване харчування, побутові послуги та розваги, пропонує пансіонат в Києві «Милий дім».

Які умови для проживання людей похилого віку в пансіонаті?

У будинку для літніх людей є все для безпечного, комфортного та радісного життя пенсіонерів. Постояльці проживають в красивих номерах заміського котеджу, які обставляють на власний смак. Поруч з літніми людьми постійно знаходяться доглядальниці, няні, медичні сестри. Таке спостереження гарантує безпеку людей похилого віку, задоволення всіх виникаючих у них потреб.

Будинок пристарілих в Києві

У пансіонаті є бібліотека, спортзал, парк для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі. Найголовніше — тут панує спокійна, сімейна, заспокійлива атмосфера, що дозволяє постояльцям відчувати себе в пансіонаті як вдома. Фахівці і персонал не просто виконують свої професійні завдання, а відносяться до кожної літньої людини з щирим душевним теплом, увагою, добротою.

Наші пропозиції

Постояльцям пансіонату надаються наступний комплекс послуг:

  1. Медична допомога — в установі організовано все для проживання, відновлення людей, що мають серйозні проблеми зі здоров’ям. У пансіонаті також можна пройти курс лікування або реабілітації. Приймаються і пацієнти, які страждають інвалідністю, лежачі хворі. Підопічні пансіонату отримують постійний медичний нагляд, необхідне лікування.

  2. Гігієнічний догляд — комплексна програма, що включає в себе допомогу в купанні, умиванні, перевдяганні, розчісуванні і стрижці волосся, заміні натільної білизни, підгузників, підстригання нігтів, гоління. При необхідності турботливий персонал допомагає пацієнтові в прийомі їжі, пересуванні.

  3. Харчування — смачне, різноманітне, корисне. Раціон складається з урахуванням особливих потреб організму літніх людей, лікарських рекомендацій, стану здоров’я і смакових переваг постояльців.

  4. Організація дозвілля — співробітники пансіонату прагнуть наповнити життя літніх людей яскравими моментами, свіжими враженнями, позитивними емоціями. Тому велика увага приділяється питанням організації дозвілля. Творчі та спортивні заняття, групи за інтересами, читання, настільні ігри, різні свята і культурні заходи — кожен постоялець зможе знайти заняття за своїм смаком.

Співробітники пансіонату завжди намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного підопічного і при необхідності надають ряд додаткових послуг. До їх числа можна віднести заходи, що спрямовані на відновлення рухової активності, психологічну допомогу, трансфер пенсіонера в / з пансіонату і багато іншого.

Що отримують літні люди, проживаючи в пансіонаті?

Головне, що отримують постояльці, які проживають в пансіонаті — це всебічну допомогу, постійне спостереження, турботу і увагу. Особливо потребують цього старі, які страждають важкими захворюваннями, позбавленими здатності до самообслуговування.

Транспортування до пансіонату

Розміщення пенсіонерів в будинку для літніх людей

Наступний важливий момент — це спілкування. У пансіонаті літні люди можуть спілкуватися зі своїми однолітками, заводити нові знайомства. Соціалізація – важлива умова щасливого і благополучного старості. Навіть інваліди та лежачі хворі, потрапивши в пансіонат, починають відчувати себе повноцінними членами суспільства, знаходять можливість вести активний, насичений спосіб життя.

Наші переваги

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві «Милий дім» характеризується наявністю наступних важливих переваг:

  1. Штат висококваліфікованого персоналу (лікарі, психологи, доглядальниці, медичні сестри, соціальні працівники). Досвідчені фахівці знають, як допомогти літній людині підвищити якість її життя в усіх відношеннях.

  2. Індивідуальний підхід, що дозволяє кожному гостю відчувати себе повноцінною особистістю.

  3. Впорядкованість — в установі створені всі умови, необхідні літнім людям. Окремо обладнані палати для пацієнтів з порушеннями рухової функції, інвалідністю.

  4. Безпека — кожній людині, що проживає гарантується постійне спостереження, увага і надання своєчасної професійної допомоги (медичної, психологічної, побутової).

  5. Доступні ціни.

  6. Великий спектр послуг, що надаються, які здатні задовольнити потреби будь-якого пенсіонера.

Важливо, що процес оформлення літньої людини в пансіонат проходить швидко і вимагає мінімального пакету документів. Подаруйте своєму родичу гідну та щасливу старість.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК